Jump to content

Xpcd_program

ASEV13

Recommended Posts

XPCD ye katılımsız cab olan programları entegre yaptığım zaman inf satır hatası alıyorum bu hatayı neden alıyorum.bu programların bir sıralamsı falan varsa bana yardımcı olurmusunuz eklemek istediğim programların listesi var bu programların sıralaması ne hatayı neden alıyorum nerde yanlışlık yapıyorum.birde sidebarda ve rocketdog programları kurulduğunda benim istediğim gatgetlerle açılmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim...

7409adsiz.JPG

arkadaşım.. addonları sanırsam sen yaptın.. yaptığın addonlarda bir sorun var. admin'nin yaptığı şu konuyu oku derim..

kardeş öncelikle yardımcı olduğunuz için teşekkürler ben o konuyu biliyorum zaten addon maker i benim programlar da katılımsız olduğu için birde ussf de de addon makerdede paremetreleri olmadığı için balckman12 nin anlatımındaki cabpack programıyla cab yaptım ve n-lite ile düzenleme ve entegre bölümünden entegre yapıyorum bazı programlarda sorun olmuyor genel olarak istediğim tüm programları yaptığımda o hatayı alıyorum boş klasör oluşturup adını türkçe karekter kullanmadan kısa birşey yapıyorum. içerisine SVCPACK adında yeni bir klasör oluşturuyorum katılımsız olan programımı svcpack içerisine koyuyorum.entries.ini dosyasındada gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra cabpackla ini dosyamı alt klasörlerle birlikte cab yaptım. burda hatalı olduğum bi yer varsa yardımcı olurmusunuz

entries_program.ini içeriği :

[general]

builddate=31/07/2008

description=GomPlayer[1].2.1

language=Turkish

title=GomPlayer[1].2.1

version=

website=

[EditFile]

I386\SVCPACK.INF,SetupHotfixesToRun,AddProgram

[AddProgram]

GomPlayer[1].2.1.exe

bana yardımcı olabilecek arkadaş yokmu yukardaki programları sıralama olarak ve nasıl entegre etmem gerektiği hususunda;be driverleri vs entegre ediyorum ama cab programları entegre ettiğim zaman hata alıyorum kurulumda ınf

• 2 hafta sonra ...

Bir tane program ver bakalım hata aldıklarından birde biz cab yapalım sen dene...

HOCAM ÖNCELİKLE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ÖRNEK OLQARAK LİNK AŞAĞIDA

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...