Jump to content

Tnctr Ödüllü Logo Yarışması

sk8er_boi

Recommended Posts

• Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Merhaba Arkadaşlar !

Bende Yarışmaya Sitedeki üyeLeRden excellence Arkadaşımızın Tavsiyesi üzerine Katılmak İstedim.

Umarım Beğenirsiniz...

1.Çalışma

500500tnctrlogoyfatihyuxw5.jpg

2.Çalışmam

500500tnctrlogo2byfatihhw4.jpg

Eğer Yetkililer bu Tipi BEğenirlerse İsteklerine Göre Değiştirilebilir Renkler,Fontlar Vs...

Diğer Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Dilerim...

arkadaşlar bu çalışmayı iş yerinde yaptım, font çeşidi yoktu, renklendirmeyide üzerinde durursam daha güzel olacagını düşünüyorum evde renklendirme üzerinde çalışacagım yenisinide ekleyecegim.

bu arada bu çalışma Bilinchard için.

tnctrta2.png

tnctrgfjj2.gif

logotnctrr1ea7.jpg

logotnctrrgfffag5.gif

@wmismail, geçenlerde logo örnekleri koymuştun. tasarımınla, örneklerin pek bağdaşmıyor gibi?

tnc-c1.png

hepsini çevirebilirim logoya.. onlar sadece ilk çalışmaydı.. Arkadaşlar beğendiklerinden bir tane söylerlerse birini daha bu şekilde yapabilirim. Kolay gelsin.

tnc-c2.png

bu da v1.2

Logoların daha rahat seçilmesi ve düzen için konu fazlalık mesajlardan temizlenmiştir. Lütfen gereksiz uzun alıntılar yapmayın ve alıntı yapacaksanız resimlerin başlarındaki taglarını kaldırın...

Logo sade ve basit olmalıdır. Bu anlayışım bütün logo tasarımlarında geçerlidir. O kadar gönderilen çalışma arasında sadece bir tane logo diyeceğim çalışma var. O da flavio'nun 19 Ağustos 20:31' de bizlerle paylaştığı logo. Şimdi de kendi logomu paylaşmak istiyorum.

tnclogolm3.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...