Jump to content

Tnctr Ödüllü Logo Yarışması

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Uzun süredir bir logo ihtiyacımız mevcut, ama uğraşıp bir tane yapamadık. Eminiz ki aramızda çok iyi grafiker arkadaşlar var.

Bu arkadaşların yeteneklerini gösterip hem TnCTR'ye faydalı olmaları, hem de küçük de olsa bir ödül almaları bizi çok mutlu edecektir.

Katılım şartları:

1. Logolar herhangi bir hazır logo yapım programı ile yapılmamalı. (AAA logo vs)
  2. Logolar vektörel çizim programlarında yapılmalı. (Corel Draw, Adobe Illustrator, Freehand vs). Aksi halde boyutlandırmada kalite problemleri çıkacaktır.
  3. Logoları kendiniz yapmalısınız. Eğer başka bir templateden kopyaladığınız anlaşılırsa diskalifiye olursunuz.
  4. İstendiği takdirde, logonun proje dosyasını (cdr, ai vs) vermelisiniz.

Hükümler:

1. Konsepte yakışmayan her tür çalışma, herhangi bir sebep gösterilmeksizin yarışmadan çıkarılabilir.
  2. Eserler, diğer kullanıcılar ve site üyelerinin oylamalarına açıktır. Ancak bu oylamalar, sitedeki üyeler ve tasarımcılar arasında bir sinerji oluşturmak amacıyla yapılmaktadır. Yönetimin kararlarına herhangi bir şekilde etkisi yoktur.
  3. TncTR Sitesi yarışmaya katılan çalışmaları istediği medyada kullanma hakkında sahiptir.
  4. Dereceye girsin veya girmesin, yarışmaya katılan tasarımların tüm hakları TnCTR”'ye devredilmiş sayılır. Tasarım sahipleri, -kullanılacak olan logoda hiç bir şekilde isim ve hak talebinde bulunamazlar.
  5. Gönderilen, dereceye giren eserler, daha önce bir yerde kullanılmamış, tescil edilmemiş, özgün çalışmalar olmalıdır. Aksi durumda doğacak yasal sorunlardan TnCTR sorumlu değildir.

Unutmayın arkadaşlar bu banner yarışması değildir. Logo ( Amblem ) Yarışmasıdır.

Wikipedia:

Amblem (Fransızca: emblème) (imlek, belirtke), bir fikri veya bir kurumu temsil eden görsel simgedir.

Simge ile neredeyse eşanlamlı olarak kullanılsa da, daha kesin kurallarla belirlenmiş ve neyi temsil ettiğini kesin olarak bilinir.

20. yy'ın sonlarından itibaren Türkçe'de görülen İngilizceleşme eğilimiyle, "logo" sözcüğü de amblem yerine sıklıkla kullanılır oldu.[/CODE]

[center][color=#FF0000][size=4][b]Ödüller[/b][/size][/color][/center]

[size=3][color=#FF0000]1.'ye 6 Aylık Rapidshare Premium Üyeliği[/color]

[color=#FF8C00]2.'ye 3 Aylık Rapidshare Premium Üyeliği[/color]

[color=#9ACD32]3.'ye 1 Aylık Rapidshare Premium Üyeliği[/color][/size]

Bu ödüller, siteye yapılan bağışlar ile sağlanıyor. Yani kendi rapid hesabımızdan üretmiyoruz. Bütçemiz bu kadar olduğu için daha iyi ödüller veremiyoruz. Bu güne kadar yaptığımız karşılıksız çalışmalara hitaben sizin de bize bu şekilde bir dönüş yapmanız, bizi çok sevindirecektir.

Yarışma Başlangıç Tarihi: 12.08.2008

Yarışma Bitiş Tarihi: 01.09.2008

Yaptığınız çalışmaların 500*500 ebatlarındaki bir görüntüsünü buraya ekleyiniz. Eklediğiniz resimler anket olarak eklenecektir.

[color=#FF0000][size=5]Yarışmacılara Başarılar.[/size][/color]

• Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Sonunda böyle bir girişimde bulunulduğu için acayip mutlu oldum inşallah siteye güzel bir logo oluşturulur.Benimde Çalışmalarım gelecek iddalı değilim ama bu yolda emek harcamak istiyorum daha güzel Bir Tnc -TR için

Buyrun Bunlarda Benim Çalışmalarım :blink: , İyi olan Kazansın...

Tnc6-1.jpg

Tnc10.jpg

Tnc9.jpg

Tnc11.jpg

tnc7fl5.jpg

tnc8fx5.jpg

tnc7iz7.jpg

tnc6qi9.jpg

tnc291.jpg

tnc2_961.jpg

tnc4wg9.jpg

Saygılarımla Kaizen07

güzel bir yarışma olacağa benziyor yarışmaya katılacağımdan değil acaba ben ne yapabilirim diye bakdım belki ustalar daha gelişdirir hem fikir gibi bir şeyde olur diye yapdım benim gibi amatörün yapacağı bu kadar oluyor sanırım

buzl7.jpg

buda yeni dahası olmayacak iddiam felan yok uğraş olsun

tnctr2lo3.jpg

tnc021_final.jpg

@muzafferweb @mr.JaKKaL harici çalışmalar çok basit olmuş. buarada @Önder'in dosya .ai uzantılı Adobe Reader da açılıyor...

:)

Evet, aynen dediğin gibi. Diğer arkadaşlara çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Bu da benim acizane çalışmam...Yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar dilerim... :)

tncalma1fk1.png

----------------------------

ie1dasdcopyye6.png

----------------------------

toplualma2pm9.png

---------------------------

sasasyx2.png

---------------------------

sonalma1copycj8.png

--------------------------

sadasdwdd1copyzf6.png

TNC en iyisini hak ediyor.

Yarışmayı ben kazandım.

Çünkü yaptığım birşeyi paylaşmak istedim.

Belki saatlerce uğraşıpta yaptığı çalışmaları buraya koymayan arkadaşlar var.

Bence çekinmemeliler.

Bakın ben hiç çekiniyormuyum.

tnclogo01dq9.jpg

--------------

tnclogo02ub6.jpg

Selam arkadaşlar tasarlaşım olduğu logolar var sizle paylaşmak iistedim !!!

Eğer isterseniz WWW.TNCTR.COM içinde yapabilirim yorumlarınız bekliyorum !!!!!

adobe3mt1.png

Buda Diğer Şekli !!!

sahidennetqe0.png

Bura örnek vermek amaçlı koydum reklam amacı yok !!!

Yetkililer görüşlerini iletsinler ona göre tnctr içinde hazırlıyım güzell bişi iyi paylaşımlar !!

38490726hl0.jpg

yetkililerin istemesi halinde bmp dosyasi bilgisayarimda kayitlidir. lutfen yorum yapiniz replerinizi esirgemeyiniz. eger nasa da logo isterse nasa yetkilileri benimle baglanti kurup mesaj atip helikopter gonderip logo cizdirebilirler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...