Jump to content

Sil

kerimcem

Recommended Posts

eski crağini pat diye kaldırıp ktifleştirme uyarısı geldiyse vista çöker çok yeni bi crack haziranın sonuna ait 3 makinaya kurdum no problem zaten bu crağin vistayala işi yokkii vistaya bişeyy yuklemiyoo tavsiyem ilk once bios olayını yapın bootu onarın daha sonra cracki unistall edin lisansı girip oen noyu girin okdar yada yapamıyosanız en temizi 0 vistada yapınnnn....+ acemi ve bios bilgisi hiç olmayan kullnıcalarada dikkatli yapmasını oneriyorum..

• 1 ay sonra...

hazır bios modlarının linki eklenmiştir her marka bios vardır dır patch yapmanıza gerek yok sliclisini çekin biosunu updateliyin lisansı ve keyi girin okadar bu crack sayesinde vista satın alınmış gibi orjinal olur yontem en iyi yontemdir.....

Sayın Kerimcem,

Emeğinize sağlık,ancak keşke anlatıma biraz daha özen gösterseydiniz,

Şahsen gerçek bir teknoloji fukarası olarak ne yapmak gerektiğini anlamadım.

Düzgünce ve daha tecrübesizlere yönelik tekrar açıklarsanız sevinirim,

Saygılarımla...

Sayın Kerimcem,

Emeğinize sağlık,ancak keşke anlatıma biraz daha özen gösterseydiniz,

Şahsen gerçek bir teknoloji fukarası olarak ne yapmak gerektiğini anlamadım.

Düzgünce ve daha tecrübesizlere yönelik tekrar açıklarsanız sevinirim,

Saygılarımla...

biraz editliycem ama biosun tanımını bilmeyen vista aktivasyon konusunda 0 olan arkdaşlar için yapa bilceğim bişeyy yok 1. sinden bios modunu bul update yap 2. lisans ve keyi gir kullanılan crackler 2 cil bios yapıp sistemi yavaşalatıp kararsızlaştırıyoo+ bootu bozuyor..

wista ile işi yoksa formattan sonra da calışır mı bu :D

merak ettim sadece ....

evet elbette sadece bidaki formatta 2.işlemi tekrarlıyacaksınız lisans ve key işlemini biraz daha editledim verdiğim forum linki milyonlarca insanın 2,035,272 insanın vista kullanıcısının uğradığı biyerdir bu işelmleri gerçeklştiriseniz vistayı satın alan sahısatan hiç bi farkınız olmuyoo...

Vista loader Var O Daha İyi Bir Alternatif Diyebilirim.

YAN ETKİLERİNİ YAZIYIM. 2.1 VEYA 3.0 VERİSYONU FARKETMEZ..

1. bootu bozar.(vista dvd sini takıp başlangıcı onar dediğnizde crack uçar zaten bozduğunu ordan anlarsınız.)

2. vista olduğundan daha geç açılır.

3. sistemde çift bios etkisi yapar vistayı kararsızlaştırır donma lar ve yavaşlamalar yaratır...

kerimcem öncelikle tşk ediyorum araştırmıs bulmuşsun fakat gözünü seveyim su acıklamanı biraz duzelti ver işlem basamaklarını yazıp okuyamıyorum anlamaya calışıyorum anlayamıyorum saatlerdir ugraşıyorum kafayı sıyıracam

ayrıca dediğin sitede kendi notebook um için hazır SLI de bulamadım dell inspiron 6400 bios v :a17 bios type: phoneix

hiç bir sonuca varamadım

kerimcem öncelikle tşk ediyorum araştırmıs bulmuşsun fakat gözünü seveyim su acıklamanı biraz duzelti ver işlem basamaklarını yazıp okuyamıyorum anlamaya calışıyorum anlayamıyorum saatlerdir ugraşıyorum kafayı sıyıracam

ayrıca dediğin sitede kendi notebook um için hazır SLI de bulamadım dell inspiron 6400 bios v :a17 bios type: phoneix

hiç bir sonuca varamadım

bendede dell 1525 vardı arkdaşımda bulamamıştım Dell BIOS cannot be modified. Use soft-mod. dell marka her laptopun malesef modlanamıyoo ama acer sony toshiba fialn mumkun malesef daha fazla okumuna gerek yok dell laptoçular vistalodera mahkum...

başaka bi forumda açtığım konudaki yorumları aktarıyorum..

wardolap :

Kerimcem eline saglik arkadaslar baska vista crack i aramaya paydos inanilmaz bisey harddiske sifir format attiktan sonra kurdum ve yukleme bitince bi bakiyosunuz vista is activated kolay gelsin (once internetten BIOS transcoding aratin hangi firmanin oem bios unu kullanmak istiyorsaniz nasil yapilacagi anlatiliyor bulamayanlar icin resmli anlatabilirim sonra bios patcher ile sizin orjinal bios unuzu mod luyosunuz hepsi bu) vista orjinali gibi calisiyo hic bi yavaslama yok..

cemmavi1

denedim ,sorunsuz oldu tekrar teşekkürler fark ortada.

Sayın Kerimcem,

Yarına sayın Sağlıçı_Salih beyin modifiye vistasını kurmayı ve sizin yönteminizle cracklemeyi düşünüyorum.

Sizce modifiye vistalarda bir sorun olur mu?

Saygılar...

otomatik crack entegre edilmediyse sorun yok...

slic crack olayını otomatik yapan bi prog buldum denedim calıştı

Please register to see this content.

buradan download edip install.bat dosyasını calıştırın (NOD32 virüs bulmadı)

ilk gelen ekranda mbil markanızı secin bekleyin ikinci ekranda vista tipinizi secin

hepsi bu kadar :D

artık bunla idare edicez

slic crack olayını otomatik yapan bi prog buldum denedim calıştı

Please register to see this content.

buradan download edip install.bat dosyasını calıştırın (NOD32 virüs bulmadı)

ilk gelen ekranda mbil markanızı secin bekleyin ikinci ekranda vista tipinizi secin

hepsi bu kadar :D

artık bunla idare edicez

hiç bi program slici biosa entegre edemez vediğimiz loadelarda zaten slic carck diye geçiyoo carck tipini yyazrım birazdan bu konuda uzman sayılırım vista dvdni bootan çalıştır bilgisayarımı onar de başalıngıcı onar de ucarsa loder crack yada Bootmgr crack..

crackiniz bootmgr crack 5 6 ay oncesine ait dediğim yan etkiler bunun içinede mevcut. benim dedğim olayda vista dvdni bootan çalıştır bilgisayarımı onar de başalıngıcı onar densede crack ucmaz hiç bişeycik olmaz bumla eski cracleride bu yontemlede silebilirsiniz....

crackiniz bootmgr crack 5 6 ay oncesine ait dediğim yan etkiler bunun içinede mevcut. benim dedğim olayda vista dvdni bootan çalıştır bilgisayarımı onar de başalıngıcı onar densede crack ucmaz hiç bişeycik olmaz bumla eski cracleride bu yontemlede silebilirsiniz....

Sayın Kerimcem,

Sizin yönteminizi uygulamadan eski crackli bioslarımızı silmelimiyiz?

Yoksa sadece format yeterli olacak mıdır?

Saygılarımla...

NOT:Kusura bakmayın yanlış birşey yapmamak ve hiç anlamadığım bu konuda gaflete düşmemek için herşeyi öğrenmem lazım.Sabrınız için ayrıca sağolun.

arkadaşlar bu crack olayı yüzünden vistadan caydım vista orjinal yüklü gelinca daha hızlı ne biosla nede crackle uğraşmadan orjinalde daha hızlı açılıyor ve performansı iyi oluyor.kerimcemin çalışmasını kötülemek değil amacım sadece orjinal daha iyi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...