Jump to content

Registrybooster 2

arpikli3

Recommended Posts

ya aslında program bozuk değil aslında ben konuyu yanlıs yere açtım bunun için özür dilerim bu aslında katılımsız program istek için açmıstım konuyu kusura bakmayın indirdiğiniz dosya normal kurulumu bilmiş olun nasıl kurulacagıda oku.txt dosyasında yazıyor

Uniblue Registry Booster v2.0.1164.3801 Hatalı başlangıç kayıtları açılışta sorun yaşatır. Oturumu kapatırken de aynı şekilde. İşte bu program sayesinde bu sorunlarınızda kurtulabilirsiniz. Ama bu program sadece bunları onarmaz. Gereksiz en küçük ayrıntıyı bile temizler. Micro$oft bu programı öneriyor.

Özellikler :

# Sistemi temizleyin. Hızınızı artırın. Eğer gereksiz dosyaları silerseniz, bilgisayarınız hızlanır.

# Sistemi onarın. Hatalı kayıtları onarın. Sistem düzgün çalışsın.

# Hata mesajlarını kaldırın. Bu program ile hataları düzeltin ve o hata mesajlarından kurtulun.

Download:

http://rapidshare.com/files/137746651/Uniblue.Registry.Booster.2.0_Ggeforce.exe[/CODE]

• 7 ay sonra...

42a05d1027db.jpg

Windosun önerdiği regedit hata düzeltme programı full katılımsız..yaptıgım denemelerde herhangibir sorunla karsılaşmadım temiz sistemde sorunsuzca kurabilirsiniz(temiz sistemden kastım program daha önce yüklenmemiş olmasıdır)..umarım memnun kalırsınız..

wink.gif

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...
  • 8 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...