Jump to content

Antivürüslerin Crackları çok çabuk Işlevsiz Oluyo

teknikdeha

Recommended Posts

esetnod32 smart secrutryi burdan alıp kurmuşrum. 3.069du galiba.o yakalndı sonra. daha sonra burdan birsürü nod32 indirdim hiçbiri de full olarak çalışmadı. güncellememeler yaılmadı. başka sitelerden aldıklarım da çalışmadı. düzgün çalışan bir nod32 var mı yoksa ücretsiz antivirüsler kullanmak mı lazım acaba.ç

Forumda katılımsız nod32 var 50 yıllık filan .. Yalnız daha önce kurulu olan nod 32 antivirüsü kaldırırken YourAnninstaller ile kaldır böylece regeditte kaydı varsa onuda bulup silsin .. Yoksa hangisini kurarsan kur ilk regedit ayarı hep aktif olduğu için full fix veya crackli olmayacaktır..

Ben smart security kullanıyorum kullanıcı adı hemen ölse de aşağıdaki siteye girip hemen hallediyorum.Normal antivirüste denemedim üstelik smart security daha kapsamlı onu öneririm.Tr programlarıda çıkmış.Her şey Türkçe.

Please register to see this content.

Ben smart security kullanıyorum kullanıcı adı hemen ölse de aşağıdaki siteye girip hemen hallediyorum.Normal antivirüste denemedim üstelik smart security daha kapsamlı onu öneririm.Tr programlarıda çıkmış.Her şey Türkçe.

Please register to see this content.

dediğini yaptım gene olmadı dostum. arama butonu var ama ben birçoğunu denedim olmadı. sizin sağlam çalışıyor dediğiniz bir nod32 smart linki verebilir misini,z.

Nantivirüs ne demek? Yanlış yazıldığı dikkatinizi çekmedi mi? Yoksa düzeltmeye üşendiniz mi nede olsa anlarlar diye?

uyarı için ve bu küçük türkçe dersi için teşekkürler.

yalnız ben hala antivürüs kullanamıyorum. sizler nasıl hallediyorsunuz önerileriniz neler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...