Jump to content

Türk Telekom Desem

hatekom86

Recommended Posts

:rolleyes2: öncelikle söliyim üni. ögrencisiyim eve net alalim dedik önce telefon sonra internete basvurduk ...zor zar 8 günde interneti baglattik baglantimiz olasiya 6 defa ttnete gittim yaklasik 120 kadarda kontörde aramalara harcadim sonunda acıldı ama acılmaz olsaydi 2 gün sorunsuzdu 3 cü gününde önce net gidip gelmeye basladi hemde 2-3 dk bi 15-20 sn lik kesintiler onun ardından 2048 olan internetim birden 4096 oldugunu farkettim oda yetmedi ariyorum sorunu kimse cözemiyo hat saglıklı deniyo sürekli şimdi ben napiyim ...

valla kesintilerin çoğu artık modem kaynaklı iyi marka modem almada fayda var usrobotoic si tavsiye ederim kesilmenin k sı yok onceaiani anlatamayım bile

yok kardeş modemle alakalı degil dns gidiyor 2-3 saat boyunda kesintiler oluyo sonra düzeliyo

Kardeşim Ttnet 'ten başka türlü türlü alternatifler var . Ttnet hayatının hatası olmuş. Bak şimdi yanına modemi alıyosun doğru merkez binasının önüne gidiyorsun bir tanede molotof yap tamamdır.

Bi aralar Ttnet ile ilgili bir kampanya vardı neydi sahi :rolleyes2:

öncelikle söliyim üni. ögrencisiyim eve net alalim dedik önce telefon sonra internete basvurduk ...zor zar 8 günde interneti baglattik baglantimiz olasiya 6 defa ttnete gittim yaklasik 120 kadarda kontörde aramalara harcadim sonunda acıldı ama acılmaz olsaydi 2 gün sorunsuzdu 3 cü gününde önce net gidip gelmeye basladi hemde 2-3 dk bi 15-20 sn lik kesintiler onun ardından 2048 olan internetim birden 4096 oldugunu farkettim oda yetmedi ariyorum sorunu kimse cözemiyo hat saglıklı deniyo sürekli şimdi ben napiyim ...[/CODE]

Türk Telekom Adsl kutusuna 1 km uzaklıktaki yerlere 4Mbit bağlantı veremiyor veriyor ama çalışmıyor hatlar eski olduğu için dediğin kopmalar meydana geliyor.çözümü bağlantı hızını düşürtmek yahut eğer gözde bi yerde semtte falan oturuyorsan telekoma başvur ve o taraflara fiber optik kablo döşettir ama bunun olması için yine bekliyeceksin ::drinks: oyüzden bağlantı hızını 2mbite düşsünler tekrardan.

sanırım 444 0 375 i aradınız yine arayın ve bakması için birinin gelmesini istediğinizi söyleyin yahut il-ilçenizdeki telekom(adsl e bakan) a gidin ve sorunuzu söleyin bağlantı hızını düşürsünler.

Bilen arkadaşlar varmı bu ttneti nasıl kapattırıyoruz 3 senedir aboneyim ve artık canıma tak dedi adamlar yeni kullanıcılarına neti 15 ytlden veriyor bize is halen 29 ytl nede olsa cantada kekligiz ya. benim fazla vaktim olmadıgı için şubeye falan gidemiyorum acaba abone yaptıkları gibi nettende iptal yaparlarmı (sanmam ama ) nasıl kapatılacagını bilen yardımcı olurs kurtulmak istiyorum artık şu illetten

@cimbombom;

Türk Telekomun Merkezine gitmen gerekiyor. Ayrıca kapattırdıktan belli bir süre geçtikten sonra indirimli olarak açabilirsin. Yani Türk Telekom bunuda düşünmüş :drinks:

kapattıktan sonra bleş desin daha bağlaırsam adamların beleşi bile paraya döner abone yapana kadar yaptıktan sonra artık mukuku

benim aklıma işkence geliyor

peki ttnet ten baska bi internet sağlayıcı şirket var mı varsa isim verebilirmisiniz acaba benim bu konularda hiç bilgim yok o yüzden sordum

biri var yeni.Reklamlarda çıkmaya başladı.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...