Jump to content

>| >| Crypload |< |< S I N I R S I Z Rapidshare

teaslee

Recommended Posts

Cryptload Programı Kullanımı :

Programı öncellikle bazı soru ve cevaplarla tanıtmaya çalışalım.

CryptLoad nedir ?

Adından da anlaşılacağı üzere, bir şifreleme programıdır. Bu programın temel amacı; rapidshare,megaupload vb., dosya barındırma sitelerine yapılan uploadların korunmasıdır. Ayrıca program, içerisinde barındırdığı downloader ile, birçok siteden otomatik olarak download yapabilmektedir.

Peki bu programı nereden bulabilirim ?

Aşağıdaki Linkten indirebilirsiniz

http://rapidshare.com/files/147540927/CryptLoad-1_1_.0.4_By_TeasLee.rar.html[/CODE]

Programı kullanmak için sistem gereksinimleri nelerdir acaba ?

Bu program Windows Vista sürümünde sorunsuz çalışmaktadır. Fakat Windows Xp ve diğer sürümler için Microsoft .NET veya üstü versiyonların yüklü olması gerekmektedir.

Microsoft'un kendi sitesinden indirebilirsiniz.

Bu özellik yüklü değilse, programı kullanamaz ve hata mesajları ile karşılaşırsınız. Framework sadece bu program için değil, diğer birçok uygulama içinde işinize yarayacağından, indirmenizde ayrıca fayda vardır. Rapidshare sitesinde premium üyeliğim var. Bu işimi zorlaştıracak mı ?

Hayır. Bilakis download işleminizi kolaylaştıracaktır. FlashGet ve Internet Download Manager gibi çeşitli programlarda çoğu zaman herhangi bir parçanın eksik inmesi veya indirilen herhangi bir parçanın olduğundan daha fazla kota harcaması nedeniyle çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. Oysa bu programın içerisindeki entegre download manager ile, herhangi bir rapidshare paylaşımını otomatik olarak ve internet bağlantınızın el verdiği ölçüde azami hızda download edebilirsiniz.[/color][/size][/font][/b]

1534.jpg

[size=4][size=5][color=#ff0000][b][font=Arial Black]NOT### KenDi UpLoadımDır....[/font][/b][/color][/size][/size]

Hayır Modeme Reset Atmiyor !!!!

RapidShare'nin Açığından Faydalanarak Sınırsız DownLoad Yapmanızı Sağlıyor !!!...

SsayggıLarımLLa

ne yani bu aynı anda iki dosya indirmemize izin veriyormu?o zaman preler nie presini bırakmadı:(...neyse ben bu programı yıllardır biliyorum sanırım rapid bunu çözmüştü yine çalışmaya başladımı bilmiyorum ama bir ara işee yaramıyordu beş dakka içinde öğrencez:D indiriyorum teşekkürler...ve son bir soru daha sen niye büyük yazıyorsun:D okunmamasından filanmı korkuyosun?sitenin %90nı göz muaynesinden geçmiştir korkma küçük yaz....

rapid dosya indirmede beklemeyi kaldırdığı için cryptload'a eklediğiniz linkleri pc nin başında beklemeden kendi sırası ile indiriyor. ben kullanmaktayım güzel program. ayrıca netload ve diğer linleride destekliyor. pc başında beklememek için kullanmanızı öneririm. ancak bende avast virüs programı bunun için her çalıştırdığım da virüs uyarısı vermekteydi :( . bende avastı sildim ve antivir i kurdum şimdi sorun yok. :p güzel program

ne yani bu aynı anda iki dosya indirmemize izin veriyormu?o zaman preler nie presini bırakmadı:D...neyse ben bu programı yıllardır biliyorum sanırım rapid bunu çözmüştü yine çalışmaya başladımı bilmiyorum ama bir ara işee yaramıyordu beş dakka içinde öğrencez:D indiriyorum teşekkürler...

Aynı anda iki dosya transferi yapamıyor. Ama buna da ŞÜKÜR ki saatlerce beklemiyoruz. Ve ayrıca bilinmesi gereken diğer şey download hızı hissedilir derecede düşüyor. ama o kadar yavaş değil ..

• 4 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...