Jump to content

Iso Dosyası

samokantur

Recommended Posts

arkadaşlar....nero ile yada başka bi progeram ile iso dosyası yazdırmayı gördük baya...ama ben yazdır dediğimde cd romdaki boş dvdmi geri çıkartıyo yazmaya geçmiyo boş bi cd koy diyo anlamadım gitti ya...bi sürü iso dosyam var denemediğim dvd kalmadı neden yazdıramıyorum.......bunu nasıl halledebilirim başka türlü...cd romum cd mi seçiyo anlamadım ya...yardımlarınızı bekliyorum

nero da yazdırırken dvd seçeneğini seçmeye dikkat et bunun dışında yazdırdığın dosya 4.7 gb dan daha büyük olabilir kontrol et.

hayır şu an biliğimiz tncxp şu son versiyonuyla 2. cdsi.yani biri 710.932kb...ayrıca nero 8.1 i kullanıyorum orda dvd seceneğinide işaretliyorum....yani öle fazla büyük bi cd değilki...4.7.gb dvd var elimde tncxp kurulum iso dosyasını almıcakmıki?

bende formattan sonra aynı problem var nedense nero ile iso yazdıramıyorum,o yüzden '' poweriso ''programını şiddetle tavsiye ederim onun sayesinde direk kolayca yazdırıyorum,forumda aratırsan bulursun olmazsa tekrar yazarsın,kolay gelsin.

bende formattan sonra aynı problem var nedense nero ile iso yazdıramıyorum,o yüzden '' poweriso ''programını şiddetle tavsiye ederim onun sayesinde direk kolayca yazdırıyorum,forumda aratırsan bulursun olmazsa tekrar yazarsın,kolay gelsin.

ben ashampooo burningide denedim....yani dediğinide bulur denerim ama iso dosyayı başka şekil yapıp yazdırma imkanı yokmu.....illa isolumu yakacağız...başka bişeye çevirsek olmazmı...

normal küçük boyutlu iso dosyası normal cdye yazdırabiliyorum ama dvdye yazmıyo galiba arkadaşın dediği gibi optik okuyucum dvd okumuyo....anlamadım gitti...

ben ashampooo burningide denedim....yani dediğinide bulur denerim ama iso dosyayı başka şekil yapıp yazdırma imkanı yokmu.....illa isolumu yakacağız...başka bişeye çevirsek olmazmı...

poweriso programıyla iso dosyasına iki kez tıkladığında zaten dosyanın içini acar ve isonun icindeki herseyi istersen bir kalsöre atabilirsin,böylece illaki cd'ye cekmen gerekmez yani o klasördende programı yada ne varsa calıstırabilirsin yada dediğim gibi yine iki kez tıklayıp cd yada dvd'ye yazdır da diyebilirsin.

normal küçük boyutlu iso dosyası normal cdye yazdırabiliyorum ama dvdye yazmıyo galiba arkadaşın dediği gibi optik okuyucum dvd okumuyo....anlamadım gitti...

ozaman sen öncelikle yazıcının dvd okuyup yada yazıp yazmadığından emin ol sonra isoyu dene bence,kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...