Jump to content

Tnc Xp Yenilensin Dİyenler

kurthoca

Recommended Posts

tncxp sp3 de sp2 gibi başarılı fakat yeni içerisinde mini xp vs olmamasından dolayı baya bir sorun oluyor sp2 versiyonu da sata2 desteklemiyor ve hdd ler görünmüyor bi kaç arkadaşıma bu konuda yardımcı olmak istedim fakat baya bi zorlandım çünki ilk başta bende fark edemedim sorunu sp2 versiyonu gibi bir sp3 lü tncxp olursa çok güzel olur

Modifiye Edilmiş İşletim Sistekleri sayfasında arkadaşlarımızın yapmış olduğu çok güzel çalışmalar var. Öncelikle çalışmalarını bizlerle paylaşan arkadaşlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ederim.

Bende TNCXP'nin güncelleştirilmesinden yanayım.

• 2 hafta sonra ...

bende yenilenmesi taraftarıyım ama herşey 1 sene sonra vistaya dönecek bu yüzden yeni xp nin ömrü uzun olmayabilir şu anki xp sp3 ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde belki vista üzerine çallışmalr yapılıp gelcecek sene tam modifieyli bir vista sürümü çıkartılabilir

• 3 hafta sonra ...

Arkadaslar ben TNC XP ilk partlari indirdim ama CD'yede yazdim ßir türlü o ekran Programli ekran geLmedi ya ßen tam yazamadim yada ßeceremedim nasil CD'ye yazacağim Ve ßenim ßildigim kadariyla IMAGE dosyasi olmasi lazım onuda ßulamadim ve cd'ye yazdim ama olmadi bana yardim edermisiniz arkadaslar.

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...