Jump to content

Sızce Ne Yapmalıyım ?

dragon3781

Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar

Sızlere Bır konuda Danısmak Isterım ;

Elımdekı PC Yaklasık 4 yıldır kullanımda ve hala sıkıntı cıkartmadı bana fakat son gunlerde yenı cıkan oyunları oynayamaz oldum acıkcası

CRYSIS -COD4 - MEDAL OF HONOR - ASSASIAN CREED Gıbı gıbı .

Sımdı bu oyunlara yonelık sıstem alsam en az 1.500 ytl cıvarında

Dıyecegım sudur aslında Sadece Ekran Kartı alırsam sızce Sıstemım son donemlerdekı oyunları oynama ımkanına sahıp olurmu ?

Suandakı Sıstemım

Epox Anakart : 8KDA3+I

Islemcı AMD : AMD Athlon 2800+ 1.8 Hz

Ram : Kıngton 1024 Mb (433 Mhz Olması Lazım )

Ekran Kartı : Atı Radeon 9550

Sımdı Buraya Su urunlerı eklersem Oyunlarda sıkıntım ortadan kalkarmı artı bu eklemeler sıstemıme uyarmı ?

Eklemeler : Kıngton Ram + 512 Mb

Eklemeler : Ekran Kartı ATI Radeon ™ HD 2600XT HIS HD2600XT 512 MB 128Bit GDDR3 Dual DVI 8X AGP

Dıger Ekran Kartı Alternatıf : HIS HD3650 Fan 512 MB 128Bit DDR2 8X AGP

Bırıncısı 140 YTL Dıgerıde Alltakı 120 YTL

Sıstem Anakart Slotu AGP oldugundan Secenegım Fazla Yok.

Yardımlarınız ve goruslerınız ıcın sımdıden tesekkurler.

arkadaşım bence git bir ps2 veya 3 al hem oynamak daha zevkli hemde pc var zaten sende onla net program gibi işleri hallet hem masrafa girme hemde 10 sene yeticek konsolun olsun ps2 yaklaşık 8 9 senedir var ve hala oyun çıkartıyor ps3 de yaklaşık 10 sene gider sen yinede 200 ytlye yaklaşık tabi daha ucuzuda var ps2 veya olmadı xbox al yoksa bilgisayarla olcak iş değil ben yetişemedim her sene yeni oyunlar için pc toplamak gerekiyordu bi ton uraşma filkan sıkıldım konsollara yöneldim tavsiye ederim:D tabi bu alternatif bir öneri cod4 filan demişin ya onlar ps2de hala çıkıyor ordan aklıma geldi..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...