Jump to content

Tncxp Sp 3 Kullananlar Ne Kadar Memnun?

alioren

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Ben şimdi TNCXP'yi kurdum gerçekten büyük emek var, yapanların ellerine sağlık, şimdi yüklediğim TNC XP ile yazıyorum, ayrıca bir arkadaş Wordun yavaş açıldığını yazmış, bende süper hızla açıldı, yani Perfect ile TNCXP arasında kararsızım ikiside gerçekten muhteşem Hem TNCXP'yi hem de Perfect'i yapan arkadaşların elleri dert görmesin... İnsaflı eleştiriler yapalım, kendi acemiliğimizden birşeyleri yapamıyorsak bari işi düzgün ve hakkıyla yapanlara saygımız olsun, İnsanlara teşekkür etmeyen Allah'a da şükrü eda edemez... saygılar

• 3 hafta sonra ...

tncxp sp2 kullanıyodum..sp3 ü yeni kullanmaya başladım ilk izlenim güzel..hız konusunda proplem yaşayan arkadaşar bilgisayarlarına bakım yapsınlar derim..bende gayet ii..:-)

• 1 ay sonra...

BENCE ÇOK ŞIK ANCAK SP3 LERDE BİRAZ KASIYOR.BUDA SORUNA YOL AÇMIŞTA DEĞİL .SİZDE YENİ PC OLANLAR ONU KURSUN OLMAYANLARDA SP2 İLE İDARE ETSİN.BENDE SP3 KULLANIYOM .(GÜLÜ SEWEN DİKENİNE KATLANIR

• 4 hafta sonra ...

perfect kullanıyorum kullandırıyorumda yaklaşık 20 bilgisayarda muhteşem memnunum yanlız word excel olayı malesef benimde sorunum her türlü sistemde denedim hepsinde office uygulamasında sadece word excel de geç açılma oluşturuyor diğer office ürünleri ve bilgisayar normal hızında çalışıyor. acaba bizim yuklediğimiz başka bir program eklenti vs. buna sebep oluyor denemediğim yol çözüm kalmadı. :good:

Yukarıdaki sorunum yalnız bu ürünü ortaya çıkartmada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Valla arkadaşlar sizin söyledikleriniz hiçbir sorunla ben şimdiye dek hiç karşılaşmadım tncxp sp3 gayet hızlı ve stabil çalışıyor ne bir kasma ne de word gibi programları yavaş açıyor nazar değmesin... :good:

Ben çok merak etmeye başladım bu xp'yi bu akşam kurup denemeyi düşünüyorum da; Tüm yazılanlar kafamı baya kurcaladı.Acaba sp2 mi? yoksa sp3 mü? daha güzel. Benim için görsellik çok önemli ama pc'nin de çok ağır çalışması sinir edici oluyor.Yani normal seviyede hız yeter.

Bu arada arkadaşlar world exe programı çok ağır bi program olmaması lazım.Bazı arkadaşların dediği gibi başka bi program world exe'yle çakışıyor olabilir.

S.a yüreğinize ve klavyenize sağlık. Modifiyelerinizi internet kafede gördüm geldim. Sıfır hdd ye kurmak istedim ama mavi ekran verdi. Reset etıp tekrar yüklemek istedim cd okunmadı. Bütün talimatlara uyarak tncxpsp3.iso dosyasını exe içindeki programla yavaşta yazdırdım. Dosya kontrolu için bazı modifiye sistemlerin altında MD5 kodları var. Onlardan olsaydı dosya kontrollerini yapardık. Saygılar.

• 4 hafta sonra ...

tncxpsp3 e laf yok. lakin bugün başıma bir sorun geldi. okuldaki bilgisayara format atayım dedim. ama hdd ler gözükmüyor.(sata) aynı bilgisayara vestelin verdiği sp2 li xp ile formata başlıyorum. bir problem yok. bir türlü anlayamadım. yardımcı olan varsa sevinirim. selamlar

bende yaklaşık 2 aydır tncxp3 kurulu. hiçbir sorunla karşılaşmıyorum. bu sorunları yazan arkadaşların acaba donanımsal bir eksiklikleri olabilir mi acaba? ayrıca hazırlayan arkadaşların eline sağlık. gerçekten çok güzel bir çalışma, kutlarım...

mbr ben tnc kullanıyorum gayette memnunum çünki hızlı ve güvenlir geliyor bana ..kullananızı tavsiye ederim.. ayrıca yavaş filanda değil.o yavaşlık sizin pc den kaynaklanıydur kesin.:clapping::angry:

• 1 ay sonra...

öncelikle eline emeğine sağlık güzel çalışmalar yapıyorsun ben 2 yıldır tncxp sp 2 kullanıyorum kafeci arkadaşın sayesinde ve çoook memnunum sp3 çıkınca onu indirdim kurdum fakat sp2 varken çok güzel çalışan pc çok yavaşladı performans çok aşırı düştü tnctr den indirmeden önce sp üzerine sp3 kurmuştum kasma yapmamıştı format atacaktım indirdim kurdum fakat pcde performans düşüşü olunca sp 2 yi geri yükledim yaptığınız çalışmalar için çok teşekkürler saygılarla

allah allah yaa sanki indirip kurduğunuz bütün xp ler ışık hızında çalışıyorda bi tnc xp yavaş... türk insanııııııı 2000 yıldır aynısın bi kafanı kaldır da ufkun genişlesin :)

vallaha gülmekten öldüm yha çok güzel bi laf ettin :)

merhaba ;sayın site yöneticiler ve değerli üyeler:sitenizi kendi yasal windows'um olduğu halde,kuramamadığım(ingilizce) için dolaylı tanıştım.iyiki kuramamışım sizlerle tanışma fırsatını yakalayamayacaktım, sp3 olarak kullanıyorum,çok güzel herkimlerin emeği geçti ise sonsuz teşekkürler.çok çok güzel demekki bizde de cevherler varmış,sağolun.henüz yeni üye olduğum için siteyi gezemedim,muhakki güzeldir, beş dakika içinde şunu gördüm;incelemeden ELEŞTİRmek .biz toplum olarak böyleyiz galiba?sadece bende (bana göre) bilgisayarı ilk açtığımda orijinal windows uyarısı alıyorum ,belkide benden kaynaklanıyordur,yoksa hepsi süper.saygılarımla...

walla Beyler Sıze Sunu Dıyım. En Sorunlu Sıstemler CAFE Lerdır. Bı Cafe Wardı format Atılacak Dı . İlk Once XP SP2 Ile 15 Tane Pc ye Format Attık 1 hafta GEcmedı Sorun Vermeye Basladı.Bızde Hepsıne Tekrardan TNCXP SP3 Kurduk Ve Sonuc Mukkemel:) Suana Kadar Hıc Sorun Cıkmadı

ya ben memnunum da daha yukledıgımın ilk gunu mavi ekranda error verdi format attım duzeldi 2. gun oldu yine mavi ekran error ama bu sefer bilgisayarın logosundan sonra hiçbişey gelmior yani power tusuna bastıktan sonra hiçbirşey gelmior su an saat sabah 4.26 ve formatla ugrasıorum umarım harddiskime zarar gelmemiştir....kullanabilsem cok harika bişey de kullanamadım daha...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...