Jump to content

Tncxp'nin Başarısı

orion

Recommended Posts

Arkadaşlar size tncxp hakkında yaşadıklarımı anlatmak istiyorum,daha doğrusu tncxp nin türkiye genelinde nasılda yayıldığının kanıtını yazmak istiyorum. not:aşağıdaki olayların hepsi ayrı şehirlerde geçmiştir :)

1. Geçen yıl bir iş için gittiğim büroda 3 kişi muhabbet ediyorduk ve bilgisayardan muhabbet açıldı,sonrada oradaki bir arkadaş aslında bilgisayar konusunda hiç bir bilgisi olmadığı belliydi ama şöyle dedi ''valla arkadaşlar bende bir xp cd'si var müthiş, önce takıyorsun xp yi yüklüyor sonra ikinci cd'yi takıyorsun istediğin bütün programları yüklüyorsun'' tabi bunu söyleyince ben ismini sordum ve 'TNCxp' dedi etrafındakiler nerden buldun yeni xp mi dedi oda ben bulurum xp den daha iyi dedi,bende içimden kıs kıs güldüm, şaşırmış gibi yaptım havasını söndürmeyim dedim :D

2.Bu sefer başka birşehirde iş için gittiğimde bir tanıdıkta kullandığım bilgisayarda bir baktım tncxp yüklü yine vaybe TNCxp nekadar büyüdü helal olsun dedim.

3. Ve son olarakta bugün nişanlımın bilgisayarı bozulmuş kendisi başka bir şehirde olduğundan bilgisayarcıya verdi bende bilgisayarıma sağa tıklayıp özelliklerde yazanları okumasını söyledim. sp2 felan yüklümü öğrenmek için, oda yine TNCXP demesinmi :) valla yuh artık dedim bütün türkiyede teknik servisçiler anlaşılan tncxp yi baya benimsemiş,sk8er_boi ve ekibi oldukça büyük iş yapmış doğrusu kendilerini tekrar tebrik etmek ve gözlemlerimi paylaşmak istedim,ben bile bir emeğim olmasa bile bu foruma üye olduğum için tncxp nin başarısından dolayı gururlanıyorum,doğrusu :)

sp2 üzerinde yoğunlaşılması lazım...sp3 te hala sorunlar mevcut...hem sp2 cok kasmıyo....daha stabil...

katılıyorum bencede öyle yapılmalı ben birdahaki sistemimde sp3ü kurmayı hiç düşünmüyorum xpyi çok yavaşlatan bir şey güvenlik için zaten herkes virüs programı kullanıyor adamlar açıklara takmamışlar genelde virüsle saldırıyorlar veya keyloger trojan gibi şeyler bulaşıyor bunlarıda antivirüsler temizler zaten sp3 gereksiz bence tabi yararları var ama ağ ve diğer şeyleri kontorl etcem diye çok yavaşlatıyor....

sp2 üzerinde yoğunlaşılması lazım...sp3 te hala sorunlar mevcut...hem sp2 cok kasmıyo....daha stabil...

Yok hocam öyle şey, daha neler... ;)

Bilinen RSS sorunu var onu da kullanan yok zaten.

de yürü gidin yaaa , bilmeyen birsey biliniyor sanacak

Bilinchard : Yorumlara her zaman açığız; emeğe çamur atmadıkça... Uyarı seviyeniz yükseltilmiştir + 7 Gün ileti göndermeniz engellenmiştir.

de yürü gidin yaaa , bilmeyen birsey biliniyor sanacak

Bilinchard : Yorumlara her zaman açığız; emeğe çamur atmadıkça... Uyarı seviyeniz yükseltilmiştir + 7 Gün ileti göndermeniz engellenmiştir.

Begenmiyorsan kullanmassın zorla kullan diyen mi var

bitanede ben örnek vereyim;

Her yıl düzenlenen liseler arası biliÅim teknolojileri (yada buna benzer biÅeydi) yarıÅmaları oluyor hocam saÄolsun benimde adımı yazmıŠbende öÄrenci olarak yarıÅmaya katılmıÅtım yanımızdaki okulun bilgisayarında ''TncXP'' yüklüydü (okulun laboratuarındaki bir bilgisayarda tncxp yüklüyse diÄer bilgisayarlarında da yüklü demektir. anlayın iÅte...) ilk önce gülümsedim vaybe dedim okullar bile ''TncXP kullanıyor dedim içimden.

bitanede ben örnek vereyim;

Her yıl düzenlenen liseler arası bilişim teknolojileri (yada buna benzer bişeydi) yarışmaları oluyor hocam sağolsun benimde adımı yazmış bende öğrenci olarak yarışmaya katılmıştım yanımızdaki okulun bilgisayarında ''TncXP'' yüklüydü (okulun laboratuarındaki bir bilgisayarda tncxp yüklüyse diğer bilgisayarlarında da yüklü demektir. anlayın işte...) ilk önce gülümsedim vaybe dedim okullar bile ''TncXP kullanıyor dedim içimden.

Arkadaş Türkçe karakterlerde yazmış o da okunmuyor, ben İngilizcesini yazayım :drinks:

Her yıl düzenlenen liseler arası bilişim teknolojileri ( yada buna benzer birşeydi ) yarışmalar oluyor,hocam sağolsun benim de adımı yazmış, ben de öğrenci olarak yarışmaya katılmıştım,yanımızdaki okulun bilgisayarında TnCXP yüklüydü. ( okulun laboratuarındaki bir bilgisayarda tncxp yüklüyse diğer bilgisayarlarında da yüklü demektir,anlayın işte...) ilk önce gülümsedim vay be dedim, okullar bile TnCXP kullanıyor dedim içimden

. 8):D

Arkadaş Türkçe karakterlerde yazmış o da okunmuyor, ben İngilizcesini yazayım :drinks:

. 8):)

bende foruma neler oluyor yha dedim türkçe karekter kabul etmiyormu diyordum megersem benden kaynaklanıyormuş :) allahtan ki ingilizce tercüme yapıyorlar modlarımız sağolsunlar :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...