Jump to content

Hotmail Değişmişmi?

Recommended Posts

arkadaşlar bende 3-4 adet msn vardı birine girince çok değişik güzel bir arayüzle karşılaşıyorum...

sanki live mail yüklenmiş gibi ama diğerlerinde bu olay yok sabah en çok kullandığım mailimi açınca bir yazı aldım ama okumadan bir daha gösterme dedim sonra çok gelişmiş bir arayüzlü mail açılıyor ...ama diğer msnlerde olmuyor nedeni nedir?veya değişik bir sayfa ile karşılaşan varmı_?

Gusel, bilen varmıs, bu coook eskiden beri vardı ama....

:)

(Tam Surum - Klasik Surum diye)

bende biliyorum tam sürüm klasik sürüm olayınıda bu tam sürümde değil daha değişik...live mail kullandıysanız işte onun aynısı artık programsız ama 4-5 msn var bende sadece 1 tanesi öyle yani her msnde yok sanırım...

bende biliyorum tam sürüm klasik sürüm olayınıda bu tam sürümde değil daha değişik...live mail kullandıysanız işte onun aynısı artık programsız ama 4-5 msn var bende sadece 1 tanesi öyle yani her msnde yok sanırım...

Screen koyarsan, daha anlaşılır olur.

evet arkadaş screen koymuş çok güzel olmuş bendeki ana msnde üsteki resimdeki gibi tam sürümler böyle değildi ama anlamadığım tüm msnler böyle değil bu birebir live mail programı gibi olmuş resim ekleme ve yerleştirme filan çok basit...

• 2 hafta sonra ...
uzunca bir süredir seçme imkanu veriyordu

Neresinden seçiliyordu aradık ama bulamadıydık.Öbürüde öyle olduydu buda aynı oldu kendiliğinden, bugün açtım maillere bakayım diye baktım bişeyler soruyor biraz değişik falan diye hemen hatırladım tamam dedim oldu.

bu klasik sürüm falan değil

hotmail tüm sistemlerini düzenliyor şu anda

maillere özellikle hız kazandırmak için yapılmış yeni birşey bu

yeni derken de,3-4 haftayı geçti sanırım B)

bu sistem mail adresini kullanma oranlarına göre kesim kesim verilmeye başlandı kullanıcılara

bir de mail uzantılarına göre tabi B)

biraz fazla beyaz olmuş kanaatindeyim ben

google ı siyah yapma düşüncesi geziyordu piyasada,hotmail aldı kendi full beyaza boyadıB)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...