Jump to content

Notebook Ram Satılık

erciyes01

Recommended Posts

kaç lira ettiğinimi sordu size ?

SEN AVUKATIMISIN erciyes01 in.DOĞRU SÖYLÜYOR ARKADAŞ.5 LİRA ANCAK EDER.6 YA VERSE BANA ALMAM.ELEKTONİĞİN İKİNCİ ELİNİ BİRŞEYMİŞ GİBİ SATILIĞA ÇIKARTIPTA BİRDE BULUNMAZ HİNT KUMAŞI MUAMELESİ YAPARLARYA.KARGO PARASINA DEĞMEZ DOSTUM.MERAK ETME NOTBOOKTA RAM ÇABUK UÇAR...ONUDA KULLANACAĞIN GÜN GELİR....SAKLA SAMANI GELİR ZAMANI...

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

arkadaşlar konuyla alakalı deil ama k. bakmayın... bizim bi arkadaş bi adilik yapmış çalıştığı yerde sıfır bi bilgisayar gelmiş yanında vista business varmış bu cd yi kopyalamış key i de yazmış bi kağıda gitmiş evde kurmuş bana dio ki internet güncelleme çeltiğini kaldırmadım yani güncellendi yakalansam cezası ne olur dio :S

$ nerdeyse ikiye katlandığına göre en azından 10/15tl eder heralde ama kargoya yine değmez heralde, ihtiyacı olan varsa anlaşırsınız taib.

Sevgili forum arkadaslarım

ben satıs pazarlamadan anlamam. elimde duruyor kullanmadım remi de. en azından iyi kotu para ederse veriyim

üce bese bakmıcam.

temiz mal sorunzu sıkıntısız. notebook taki rem i yukseltince buda bos ta kaldı.

yada elinde ddr2 5100 lük varsa onlarlada takas edebiliriz.

selamlar

arkadaslar arkadasın elındekı ramın aynısından 2 adet var istedeğen arkadaslar olursa kargo masrafını kabul ederek ücretsiz alabılırler ticari amac olmasa mesala ihtiyacı olanın alması bence bu siteye daha da yakışık alır saygılarımla.. (yıne dıyorum 5lıra eder)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...