Jump to content

erciyes01

Üye
 • Posts

  144
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Male
 • İstanbul

Recent Profile Visitors

1654 profile views

erciyes01's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

3

Reputation

 1. Forjest, uzun yıllardır paylaşımlarını takip ederim. Paylaştığın tüm uygulamalar sorunsuz calısmaktadır. Bu son winrar uygulamasını indirdim kurdum gayet stabil calışıyor. Eline emeğine sağlık.
 2. Diğer sürümler için gecerli bu verdiğiniz aktivasyon programı fakat ev ve iş sürümünde kabul etmiyor crack. Ayrıca dijital lisans ta bulamadım hic.
 3. Genelde bulduğum ofis versiyonları belli bir zaman sonrasında lisans patlıyor. Öneriniz için teşekkür ederim.
 4. Bunu biliyorum üstadım, indirdikten sonra tam sürüm yapanı hic göremedim. Diğer versiyonların crack veya full olanları var ama ev ve iş sürümünü hiç biryerde denk gelmedim.
 5. Sevgili Forum arkadaşlarım Merhaba, Uzun süredir Microsoft Office Ev ve İş sürümünü arıyorum fakat hiç bir sitede bulamadım. Yabancı sitelerede baktım orada da bulamadım. Normal office pro sürümü heryerde mevcut. Word, excel,pp, outlook sürümlerinden oluşan bu ofis versiyonunu tam sürüm yapabilecek bir babayiğit yokmudur forumda ?
 6. Programı indirdim actım ama calışmadı. Eksik bir şey mi yapıyorum acaba ?
 7. Paylaşım için teşekkürler.Bu tip yazılımların en önemli özelliği lisansın gecerlilik süresi. Bu programı kurup deneyen varmıdır ?
 8. Apple Macbook Air Mid 2012 modeldir, bir önceki modelden farklı olarak usb 3.0 portları vardır. Hafif olması dolayısıyla yanınızda rahatça taşınabilmektedir ve çoğu ağır bilgisayardan iyi bir bir performans sağlamaktadır. Üzerinde ssd olmasından dolayı sessizdir ve dosyalarınıza hızlı erişim sağlamaktadır. Kasasında ezik vuruk cizik mevcut değildir. Pili iyi kondisyondadır, ekran parlaklığı kısık kullanılınca fabrika verisi olan 5 saatin bile üzerinde kullanıma izin vermektedir. Amerikadan alınmıştır, kutusu ile birlikte verilecektır. Ayrıca 200 TL değerindeki çantası ve koruma kılıfı ıle birlıkte hedıye olarak verılecektır. Fiyat 2000 TL olarak dusundum. Asus Zenbook modelleri ile takas dusunebilirim.
 9. Merhaba,   Apple notebook ile şuan kullanmış olduğum sony vaıo laptopumu takas veya + ücret karşılığı değiştirmek isteyenler var ise benim ile iletişim kurmanızı rica ederim.
 10. Google My Bussiness üyeligi olusturdum ama firmamı kaydettiremedim. Bu konudan anlıyorsanız bana yardımcı olurmusunuz rica etsem.
 11. Merhaba,   Öncelikle herkese güzel bir gün dilerim.   Çalışmakta olduğum firmamı google maps e kaydettirmek istiyorum. Bu konuda bir deneme yaptım ama başarılı olamadım sanırım.   Üçretsiz bir hizmet olan bu sistemi oluşturulmasında yardımlarınızı rica ederim.    
 12. Merhaba,   Yegenimin bilgisayarında hard disk sorunu yasıyoruz bu nedenle yeni bir hardisk ihtiyacı oluştu. Harclıkları ile alacak 50 tl ye vermen uygunmudur sizin için ?
 13. Merhabalar, Öncelikle konuyu yanlış yere actım ise çok özür dilerim. Portable kısmında cok aramama rağmen word,excel,powerpoint ve outlook olan bir offise versiyonu bulamadım. Bulduklarım ya çalışmadı yada bana lazım olan bir icerikte değildi. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar. Teşekkür ederim şimdiden.
×
×
 • Create New...