Jump to content

Ga-945gcm-s2l Anakart

rapboyali

Recommended Posts

slm arkadaşlar elimde GA-945GCM-S2L anakartım var format attım normal xp kurdum modifeysiz cd sürücülerini tatıtıyorum ama ses sürücüsünü tanımıyor gigabtye sitesinden de indirdim yine tanımıyor ama perfect xp kurduğumda tanıyor ben normal düz kullanmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Olurmu olmazmı bilmiyorum ama Aygıt yöneticisinden driveri yüklerken Perfect Xp cdsi tak belki öyle bulabilir ses driverini ..

arkadaşım yeni anakartlarda ses sürücünün yadımcıları var sanırım sorun ondan aygıt yöneticisinden görmüyor zaten

Aleyküm Selam

Arkadaşım Gigabyte ın sitesindeki sürücüleri indirdiğin zaman orada audio başlığında microsoft uaa diye birşey daha var o yama yı yüklemiyor olabilirmisin? onuda yüklersen çözüleceğine inanıyorum...

link:

http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/driver/ga-945gcm-s2l.html[/CODE]

Audio başlığı altında hem driver ı hem o yamayı kurarsan büyük ihtimal problemin giderilecektir...

Merhabalar. Arkadasımın verdigi linkten o sürücüyü indir ve kur. ama kurmadan önce pc'den tüm realtek sürücülerini ve microsoft uaa driver'ni kaldır ve temp dosyalarını temizle. sorunun çözülcektir. cözülmezse bana özelden bi msj at sana yardımcı olaim arkadasım.

audi bus driver var ses driverından daha az mb olarak hepsini birden yükle dersen yada önce audi bus driver ı yükle dersen bus driver sesin yeine geçiyor drive yüklüymüş gibi görüüyor sorun yokmuş gibi ama ses çıkmıyor . audi yazan driverlardan bus azmayanını yada başka deyişle mb fazla olanını bidaha tek olarak kur

Anakartın sürücü cd sinden öncelikle UAA (Universal Audio Architecture) i yüklemeniz gerekir. Yeni donanım bulundu deyince kurulumu durdurun. Ses sürücüsünü cd den manuel olarak kurun. Otomatik kurulum yapmasın. Fakat daha önce yüklenmiş ses ile sürücüleri silin.

• 3 ay sonra...

eğer ekran kartınız ati ise bahsettiğiniz uaa High Difination Veri yolundaki audio ses aygıtı sürücüsü ses karetı ile ilgili değil (tabi ses aldığınızı varsayarak yazıyorum.) ati için ati.amd.com sitesinden sürücüyü indirip kurun probleminiz kalkacaktır. hatta bulamıyanlar için ekran kartı modelinizi belirtin birlikte çözemeye çalışalım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...