Jump to content

.exe Virisü

rapboyali

Recommended Posts

arkadaşlar dosya ya bulaşan (dosya.exe) virüsünü hangi virüs prog temizleyebiliriz ben karspersky,trojen romever ile tarattım bunlarda birşey bulamıyor nod da buluyor siliyor bilgilerimi göremiyorum onuda kill avmo die bir prog. ile görüyorum ama bu sefer dosyanın gizli özelliği pasif onu kaldıramıyorum 500 Gb hdd de dosyalarım aktaracak bir hdd yok aktarmadan yapabileceğim bir işlem var mı

kardeş biraz zor temizleniyor benim bilgisayarada girmişti ne kadar .exe varsa silindi hepsi fujaks ag virüsü gerçek adı daha önceden keşke yedegini alsaydn exe dosyalarının

yedek alacak hdd olmayınca şimdi çaresi yok mu bunu pc ye takmak da istemiyorum onada bulaşır die

Vala kardeş aynı meret virüs bi ara bana da musallat oldu, tüm hdd'yi başka bi yere yedekledim. kaspersky güncelse tanıyo o virüsü. neyse antivirüsü kurdum yedeği geri yüklerken sil lan dedim hepsini ama baktım ki bizim exe dosyalarının yarıdan çoğu bundan zarar görmüş. kaç yıldır key'ini kırağını patc'ini vs'sini bulduğum, derlediğim en güzel en kullanışlı programların çoğu gitti. 20 gb lık arşiv alaşağı oldu birden.evlat acısı gibi koyuyor insana bilader, anlıyorum seni:) ama şunuda gözardı etmemek lazım artık bu programlar heryerden bulunabiliyor. eğer kurtaramadığın uygulama olursa ve elimde de mevcutsa ulaştırırım sana. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. hadi kal salıcakla...

kuleci arkadasın dediği programı ben daha önce 2 ay boyunca aradım buldum baya da işimi gördü program bilgisayarımda duruyo lazım olan arkadaslara veriyom gerçekten işe yarıyo tavsiye ederim

Please register to see this content.

arkadaşım bu virüs bilgisayarda dosya hatalarınada neden oluyomu bende bu hatalar meydana gelmeye başladı hata düzelticisi die bi progarm varmış etkili oluyor mu olursa nasıl yükleyebilirim şu anda kullandığım antivürüs programı avast kullanışlı gelio bana iki tane de virüs programı var dracula ve trojen remover bilgisayar kafayı yedi yane artık kendi kendine araç çubuğunun şekli bile değişiyor cvbını bekliyorum

arkadaşım bu virüs bilgisayarda dosya hatalarınada neden oluyomu bende bu hatalar meydana gelmeye başladı hata düzelticisi die bi progarm varmış etkili oluyor mu olursa nasıl yükleyebilirim şu anda kullandığım antivürüs programı avast kullanışlı gelio bana iki tane de virüs programı var dracula ve trojen remover bilgisayar kafayı yedi yane artık kendi kendine araç çubuğunun şekli bile değişiyor cvbını bekliyorum

hayır arkadaşım benim sadece sorunum dosyalarımı görermem combofix lede denedim ama bir sonuç alamadım şimdi karsperky deneyeceğim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...