Jump to content

Kaspersky Sorun

Daxtery

Recommended Posts

Sen Kaspersky'ın lisans anahtarının geçerliliğinden emin misin? Ben bir yıldan fazla zamandır lisanslı kullanıyorum ve anladığım kadarıyla kaspersky güncelleme yapamıyor bu hata ekranına göre. Ana menüsünü açıp lisans kısmını bir kez daha kontrol etsen?

Hmm Virüsten Kaynaklanıyo gaLiba Çünkü Durmadan bi Virüs bulup silmeye çalışıyordu sonra böyle oldu..

Bu Arada Your Uninstaller! 2006 Var Onla kaldrp sildim farketmedi..

Şimdi Format mı atıcaz yaw :S

Eğer tecrübelerim beni yanıltmıyorsa, bir virüs bulaştıktan sonra antivirüs kurarsan sistem berbat oluyor.

Kaspersky'ı kaldırmak da bir çözüm değil gibi görünüyor bu durumda, virüs girdi diyorsun.

adresindeki 352 KB boyutundaki kaldırma aracını indirerek Kaspersky'ı kaldırmayı dene. Olmazsa Revo Uninstaller'i falan denersin. Kaldırdıktan sonra da

Please register to see this content.

adresine git. Hemen sayfanın üstündeki "Kaspersky Online Scanner" butonuna basarsan bilgisayarın online olarak taranır. Bu da hard diskinin boyutu ve doluluk oranına göre rahat rahat bir 8 saati bulur tabii. Online olarak taratmak bir çözüm olabilir belki.

Evet Sistem cidden Berbat Oldu netten Kopmalar Falan Msn den 5-6 saniyede bir kopmalar..

Pc Kötüye Gidiyor :) Neyse Dediğin Gibi Online Taratma yapayım Belki işe Yarar :S

Ama taratma Yaparken Kopmalar oluyor ve Taratmada İmkansız Gibi Görünüyor..

Format Yoluna Giriyorum Galiba yavaş yavaş.. :S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...