Jump to content

Nokia N95

crazy449

Recommended Posts

slm arkadaşlar :rolleyes: bana yurtdışından nokia n95 geldi.telefonu açılırken bagzen telefonun açılışı hatalı.satıcınızla görüşün yazısı gelir.tekrar denediğimde ise açılıyor ama bu seferde fotograf ne çektiğimde GPS baglandıgımda kilitleniyor ,kendiliğinden kapanıp açılıyor.lütfen HELP HELP!!!!! :D

N95 e format atma yöntemleri

N95 e atılan 3 çeşit format yöntemi vardır.

1. Soft Format = Bekleme ekranındayken *#7780# tuslamanız yeterli olacaktır , sadece ayarları sıfırlar .

2. Normal Format = Bekleme ekranındayken *#7370# tuslamanız yeterli olacaktır , Rehber ve yüklenmiş olan uygulamalar silinir ,ayarları sıfırlar.

3. Hard Format = Telefon kapalı iken * 3 yanıtlama tusu ve power tusuna bastıgınızda ekranda formatting diye bir yazı cıkar ve format atılsın mı diye bir yazı cıkar okeylediginizde işlem baslar ,

Not: Hard format atarken sim kart ve hafıza kartı takılı olmamalıdır.

bu yöntemlerdden birini kullanarak bi formatlarsan sorunun çözüleceiğni düşünüyorum.

Dostum geçmiş olsun o telefon orjinal diye yedirmişler sana çünkü o telefonlar kaçak olan telefonlar garanti belgen yoksa ve dediklerine bu şekilde çözüm bulamadıysan yapabilceğin başka birşey yok faturada vermediler değilmi biliyorum ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...