Jump to content

Aygıt Yöneticisi

hayatın_içinden

Recommended Posts

Arkadaşlar aygıt yöneticisini açtıgım zaman '' Sistem Aygıtları '' bölümünden bazı driverler yüklenmemiş bunlar sırayla ..( Anakart Kaynakları - Doğrudan Bellek Erişimi Denetleyicisi - Programlanabilir Kesme Denetleyicisi - Sayısal Veri İşlemcisi - Sistem Hoparlörü vede Sistem Saati ) ....öncelikle bunlar ne işe yarar yüklenmesi gereklimi veya deilmi ben bunları ögrenmek istiyorum ayrıca yeni format atdım pc ye bi sorun cıkarmı ? ...

Saygılarımla ...

Bilgisayara formattan sonra donamın driver larını tek tek tanıtman gerekiyor.aksi taktirde bilgisayar sürekli hata verir ve tam olarak çalışmaz.

Öncelikle cevablarınız için çok teşekkür ederim yorumuna gelecek olursak bu zamana kadar hiç bi sorunla veya hatayla karşılaşmadım gayet stabil çalışıyor ..??

• 5 hafta sonra ...

kardeş formattan sonra bilgisayara driverlerini tanıtmasssan o bilgisayar bi işe yaramaz onun için ilk önce gerekli cd ile onları tanıt sonrada gerekli programları kur ve bilgisayarın kullanıma hazır hale gelsin.

eger format attıysan oncelıkle drıverlerını ttek tek yukle daha sonra eger tanıtamadığın sürücü varsa başka bir cd takıp sürücü güncelleştirden kolaylıkla tanıtabilirsin diğerlerinide...

merhabalar ben erhan benim de anakartımın driveri yüklenmiyor hata veriyor. anakartım : VİA P4M890-900M2 lÜtfen yardım edinn

kardeş via p4 anakrtın nesini yukleyemedin XP SP2 veya SP3 bu chipseti denetliyecileri köprileri oto. yukler zaten eger sp3 kullanıosan driverları update etme cunku zate n yenidriverların sp3 le gelmekte sen vial all one yuklersin anca oda eskidir sp3 e gore. Driver ı yuklenmemiş bi donanımı kullanmassınız anakartta tanınmayan donanımlar onboard vga ses kartı sata contreller olabilir chipseti karıştırmayın onlar standart tanınır zaten

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...