Jump to content

Directx10 Kasım 2008 87 Mb Katılımsız Rapid

pafta23

Recommended Posts

• 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
acaba nette ki haberler dorumu directx 10 xp için deilmi yani sonuçta ekran kartına bağlı değilmi bu dirextx 10 uyumlu ise neden xp yede olmasınki???

:D aRKADASLAR LÜTFEN bENİM kAFAMİ fAZLA yORMAYİN simdi Sorum sade ve Basit... Drectx 10 varmi YOK mu ? Karisdirmayin Konuyu varsa iyiymis Yoksa 9 Yazisini nasil :D 10 YapiyorsunuZ. dedigim gibi karisdirmayin 3 gram Aklimi Varmi yokmu ? :D

siz mikrosofta gore soyluyorsanız dx 10 imkansız diye bende diyorum ki vista en güvenli işletim sistemi demişti m$... MS dabi dx 10 olmax diyecek cünki biz cıkarmayacagız diyor yani tekelcilik yapıyor ancak tek programlama bilen m$ degil elbete bu sistemi adaptasyonun yapabilcek kişiler cıkaiblecektir bence on yargılı olmayın dx 10 ekran destekli kartınız var ise yükleyin gercekse zaten gözle görülür büyük farklar ortaya cıkacaktır (oyunda dx10 destekli olmalı)

biz yazılımcı olarak sadece sunu soyluyorum.. "imkansız diye birsey yoktur..." kendinize camdan tavan yapmayın...

ps2 yi emule etmek te imkansızdı teknik teknik konusuldu iste ps2 nin gpu sunun mimarisi ile pc nin dx yapısı uymaz bilmem ney imkansız... vs

ee simdi var ps2 emulatoru gayette güzel calısıyor... henüz yapılmamıs olabilir ama imkansız diye birsey yoktur..

imkansız diyern arkadaşlarabende bişey söylemek istiyorum...Crysis oyununujz varsa eğer pc nizde direkt 10 un gerçekten kurulduğunu grafik seçeneklerinden bakarak anlayabilirsiniz.! orda normalde direkt 9c de çıkmayan en yüksek kalite detay ayarı menüye otomatik ekleniyor direkt 10 u gördüğü zaman.. :)

• 7 ay sonra...
ATI RADEON HD 2600 PRO (1 GB) 128 BİT

Aygıt yöneticisinden baktım arkadaşlar bu ekran kartı directx 10 u desteklermi ??

Bellek : 512MB DDR2

Chipset : ATI HD 2600 PRO / RV630PRO

Çekirdek Hızı : 600MHz

Bellek Hızı : 800MHz

Steam İşlemcisi : 120

Bellek Veriyolu : 128bit

Vga Slot : AGP 8X

Transistör Sayısı : 390 Milyon

Soğutma : Aktif

3D Görüntü Kalitesi :

Piksel Shader Versiyonu: 4.0

DirectX : DirectX 10 SM4.0

OpenGL : 2.0

Bellek Optimizasyonu : Hyper Z HD

Video Kalitesi :

Adaptive De-Interlace : Video Shader HD

Video Hızlandırma : VC-1, H.264, DivX, WMV9, MPEG-2, MPEG-4

Görüntüleme Desteği :

TV Out Desteği : Var - 1024x768 / 1080i

Çift Monitör Desteği : Var - Hydravision 3

DVI : Var. 2 adet DVI-I

HDTV Uyumlu : Evet

HDCP Hazır : Evet

Dual-Link Özelliği: 2

Doğal Görüntü Desteği : 10-bit / 1 Milyar Renk

3D Grafik Çözünürlüğü : 2560x1600

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...