Jump to content

2 Yeni Film Vizyonda

mavikiz

Recommended Posts

"Koruyucu"

"Koruyucu", efsanevi kurtarma yüzücüsü ile genç öğrencisinin Alaska'da bir operasyonda yaşadıklarını beyazperdeye taşıyor.

Andrew Davis'in yönettiği başrollerini deneyimli oyuncu Kevin Costner ile Ashton Kutcher'in paylaştıkları aksiyon-macera türündeki filmin konusu şöyle:

koruyucu.jpg

Büyük bir kazada ekibini kaybeden efsanevi kurtarma yüzücüsü Ben Randall (Kevin Costner), sahil güvenlik için cankurtaran yetiştiren bir okula eğitmen olarak gönderilir. Ekibini kaybetmiş olmanın psikolojik baskısıyla kendini eğitime veren Randall, okulun eğitim anlayışına ters sayılabilecek metotlar kullanmaya başlar. Her konuda destek olduğu en iyi öğrencisi Jake Fischer (Ashton Kutcher), mezuniyetinden sonra eğitmeninin peşinden Kodiak-Alaska'ya bir kurtarma operasyonuna gider ve ilk görevinde Randall'dan asıl kahramanlığın ne demek olduğunu öğrenir.

"Karanlıklar Ülkesi: Evrim"

Vampirlerle kurtadamlar arasındaki mücadele devam ediyor; "Karanlıklar Ülkesi: Evrim" haftanın gösterime giren bir diğer yeni filmi.

karanliklar_ulkesi_evrim.jpg

Aksiyon-Fantastik türünün örneği "Karanlıklar Ülkesi"nin, Kate Beckinsale, Scott Speedman ve Tony Curran'ın rol aldığı yeni macerasında olaylar şöyle gelişir:

Selene hayatı için pazarlık yapabileceği tek kişi olan vampirlerin kralı Marcus'u aramaktadır. Bir melez olan Michael, Selene'e bu konuda yardım etmek ister ama içindeki kurt adam kanını kontrol edip edemeyeceğini bilmemektedir.

Marcus, Selene'i yok etmeye çalışır. Aralarındaki mücadeleden sonra ortaya çıkan ise bu rekabetten bile daha korkunç bir gerçektir. Selene'ye kendi ailesi bile ihanet etmiştir. Ve Selene intikamını almaya karar verir.

Underworld -2 ye baktım.. Tabiki Divx inanın ben vizyona gireli çok oldu Türkçe Dublajı Yakında çıkardiye bekliyordum... ilki bence daha güzeldi.. 2.si biraz fantestik olmuş... Sinemaya Gidecek Kadar Hoş bir Flimdeğil Bence Kurtarma daha iyi.. gibi geliyor..

Underworld -2 ye baktım.. Tabiki Divx inanın ben vizyona gireli çok oldu Türkçe Dublajı Yakında çıkardiye bekliyordum... ilki bence daha güzeldi.. 2.si biraz fantestik olmuş... Sinemaya Gidecek Kadar Hoş bir Flimdeğil Bence Kurtarma daha iyi.. gibi geliyor..

o filmin 1. si hoşuma gitmişti sen böyle söyleyince şevkimi kırdın :blink:

ama yinede çıktığı gün izlerim herhalde..

o filmin 1. si hoşuma gitmişti sen böyle söyleyince şevkimi kırdın :(

ama yinede çıktığı gün izlerim herhalde..

bence güzel bi film eğer 1.sini beğendiysen bunu da beğenirsin 8)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...