Jump to content

Msn De KarŞi Tarafin Ip Sİnİ Bulmak

Recommended Posts

Arkadaşlar IpGet in çalışması için ilk önce Messenger Plus ü Yüklüoruz dosyanın ıcınde mevcut saten Bunları yükledikten sonra msn'e girioruz.

ordan Scripts Prefrences a giriyoruz scripti ekledikten sonra ip sini alıcağınız kişiye naber demeniz yetecektir.

Sağ Altta Kurbanın İp si görünür.

Ben denedim Arkadaslar ise yariyor gercekten...Ve İşte Kendi DenememDeki Kaniti..

42102614fx8.gif

29482384cf6.gif

36176934vj6.gif

63519422fy8.gif

99580383jz7.gif

www.ip-adress.com/ipaddresstolocation/

BU ADRESTENDE KISININ HARITA UZERINDE HANGİ İLDE OLDUGUNU GORURSUNUZ

TESEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADASLAR

• 2 hafta sonra ...

internete bir UPnP dışı bağlantı noktası kısıtlamalı NAT aracılığıyla bağlısınız (yönetici) yazıyor msn seçenekler bağlantı sekmesinde bugün oldu sürekli msn den düşüyorum okuduğum bir yazı var udpnp bişey gönderip ağı tıkar düşmenize neden olur diyordu nvdia ekran kartı sürücüsünden olur onu kaldırın diyordu da nasıl yapıcas bunu bir yardımcı olsanız sevinirim

internete bir UPnP dışı bağlantı noktası kısıtlamalı NAT aracılığıyla bağlısınız (yönetici) yazıyor msn seçenekler bağlantı sekmesinde bugün oldu sürekli msn den düşüyorum okuduğum bir yazı var udpnp bişey gönderip ağı tıkar düşmenize neden olur diyordu nvdia ekran kartı sürücüsünden olur onu kaldırın diyordu da nasıl yapıcas bunu bir yardımcı olsanız sevinirim

FORMAT AT MAKİNAYA ne olacak benım format atmam 5 dk mı alıyor AcronisTrueImage ile

şu anda atmam mümkün değil recovery ile format atıldığındaki bilgileri geri alacağım için temp dosyalarını bile silmiyorum ama formatla bir ilgisi varmı yokmu? bu arada o programı siteden indirdim de tam olarak işe hakim değilim yinede saol.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

arkadaşlar yahu ben bunu denedım ama o al olan butonuna tıkladımda sizde resımde olan seyler vs olmuyor pcm blutooth var onun klasoru gelıyor nasıl yapıcaz onu teşekkürler şimdiden

:) allah iiliğinizi vermesin ya bu tür yontemle ip bulunmaz Siz msn de konusurken ilk once hormail sunucusuna bağlanırsınız daha sonra sunucdan size baglanılır yani size gelen paketlerin hiçbirinde karşı tarafın ip si yokdur istediğin script i kullan olmayan birşeyi script nasıl bulacak? İp bulmak istiyorsan karşı tarafın webcam ini açtırman gerek cunku webcamde direct connection yapıyor yada dosya gonderirken e hadi buldun ip yi nerde oldugunu ogrenmek için sitelere gerek yok yolu zilersin telekomun cıktıgı en son santraline yakın bi yerdedeir orneğin en son acıbadem de cıkıyporda bu anadılou yakasındadır eger gayrettepe_t2_1-gayt1_2_.turktelekom.com.tr diyorsa avrupa yakası aynı sekilde hatya adana izmir vss. sehirleri ogrenebilirsin msdostan basit bir komutla ama bazı illler diğer yakın illerden aldıgı için tutmayabilir. Ayrıca P sini ogrensen ne olur ? scannerla bi ton ip buldun ne yapacaksın? NAT ı gecebilecekmisin? Bunlar coluk cocuk işi değil boşuna uğraşmayın..!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...