Jump to content

Ipod Touch 16gb 1.g

VaSiLLi

Recommended Posts

selam arkadaşlar... ikinci satışımıda ipod ile başlatmış bulunuyorum :huh: ürün Türkiye'den alınmadır.. hasarı yoktur, gayet güzel çalışmaktadır.. pek sık kullanmayan bi arkadaşımdan 20 gün önce almıştım fakat şimdi laptop almayı düşünüyorum bütçeme katkısı olması için satışa çıkarttım. gerçekten çok keyifli bir cihaz bu kadar hoşuma gideceğini hiç düşünmemiştim açıkcası. ürün alındıktan 1 hafta sonra deri kılıfına koyuldu o yüzden pek çiziği yok olanlarda tam kestirilemiyor zaten.. 07-10-2009 a kadar garantisi devam ediyor. ankara içi elden test/teslim olabilir.. ankara dışına kargo alıcıya aittir..fiyat 600 ytl dir...belli sınırlar içinde pazarlık olur... para yatırıldığı gün ürün kargoya teslim edilir. fiyata ipod touch dışında resimde görülen aparatlarda dahildir... hiç bir parçada arıza söz konusu değildir.. aparatların piyasa fiyatı 100 liranın üzerindedir.

ipod touch 16gb 1.nesil

basecases deri kılıf (siyah)

belkim duvardan şarj aparatı(beyaz)

usb kablosu(beyaz)

4+1 önyüz kaplama(birisi hala üzerinde)

kulaklık (orjinal kulaklığı değildir kendim dışardan aldım)(beyaz)

SL372312.jpg

SL372307.jpg

SL372303.jpg

SL372285.jpg

SL372282.jpg

SL372279.jpg

pm yolu ile ulaşabilirsiniz

önemli not : bu cihaz IPHONE değildir, telefon özelliği yoktur!!!

arkadaşım bunun açılışı 600 ytl demişsin son fiyatmı sıfıtı zaten 699 ytl

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360687&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1737&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714[/CODE]

arkadaşım bunun açılışı 600 ytl demişsin son fiyatmı sıfıtı zaten 699 ytl

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360687&CS_Category=_SBA_714_1662_649_1737&CS_Catalog=_MP3&T_Category=_MP3_CALAR714[/CODE]

son fiyatım 550 dir arkadaşlar.. 1 yıl garantisi vardır.. yanındada 100ytl lik yukarıda yazan ekstraları vardır.. kırığı eziği yoktur çok temiz kullanılmıştır.. ankarada olan varsa görebilir.. aynısını alacaksanız sıfırına boş yere daha fazla para vermeyin derim

Ebayda garantili ve sıfırı 250$. Kargo bedava. Teklifini buna göre yaparsan düşünürüm.

ebaydan alman gerekecek :huh:

500 ytl oldu fiyatı

450 diyorum fiyata

icon13.gifDİKKAT: Flood Yapmak YASAKTIR, Ard Arda İleti Göndermek Yerine p_edit.gif Butonunu Kullanarak İlk İletinizi Edit'leyiniz.

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...