Jump to content

Bilgisayarla Nasıl Tanıştınız?

berce

Recommended Posts

9 sene önce tanıstım yani lise 1 e giderken ozaman aldıgım pc de 32 mb ram vardı 8 gb hdd cd rom ve intel p3 500 veya 550 olabilir cpu 14 " monutor baya büyüktü markası casperdi evsane bilgisayar uzun zaman sadece winampta mp3 dinledim ozamanalr ferdi orhan müslüm dinliyodum hatta çarsıdan bi mp3 aldım cebgiz kurt oglu diye erkin koray cıkmıstı ayar olmustum .. sonra lise sonda pic işlemeye basladık o pcle pic programlamaya başladım baya işe yaramıstı ozaman sonra o anakrt bozuldu o anakartıı en az 20 sefer çamaşır suyu ile yıkamıstım pırıl pırıl parlıoduu ...

bilgisayarla tanışallım bir sene oldu yaşım 42 biraz geç tanıştım benim için bilgisayar demek tnc.tr demek ne belledimse burda belledim burası bir okul emegi geçenlerden allah razı olsun şimdi kendime yetecek kadar anlıyorum

ilk tanışmam internet cafede olmustu daha 6 ya gıdıyordum okuldan kacmıstık arkadaslar goturmustu hıc unutmam cebımızde sadece bırer saat oynayacak kadar paramız vardı para mıktarını hatırlamıyorum ve sırf oraya gıdıp oynamak ıcın gıdıs gelıs yaksasık 3 km. yurumustuk sonra bı arkadas aldı evıne 7 ye gıdıodum o oynuyodu ben hep ona bakıyodum sabah erkenden gıder onu ızlerdım arada benıde oynatırdı o az bıse oynamak bıle bana ne kadar haz verırdı anlatamam ve 16 yasında ılk bılgısayarıma kavustum yarısını alın terımle almıstım gercekten cok etkıleyıcıydı cunku ben almıstım ve hala kullanıyorum 19 yasındayım ve bılgısayarı cok sevıyorum bellı sure sonra degıstırecem ama bır parcasını yanıma alcam hatıra olarak :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...