Jump to content

Tnctr Eski Haline Döndüü!

69sihirbaz69

Recommended Posts

evet bencede yeni hali gayet güzeldi. :clapping:
bence o yeni hali olsun ve sol yandaki similelerde olursa tatından yenmez vallaha harika ollur bence ::unsure:

Yeni hali güzeldi diyenleri görünce aklıma tarihten şöyle bir hikaye geldi;

19.yy da Sultan II. Mahmut, fes giyilmesini zorunlu kıldığı için halk gavur Mahmut diye galeyana gelmişti, aradan 100 yıl geçmeden fese o kadar alışan halk Atatürk fesi kaldırdığında bu sefer de Atatürk'e düşman olmuştu.

1-2 ay öncesinde forumun eski hali geri gelsin diye konular açılıyordu, şimdi ise yeni hali daha güzel deniliyor.

Not : Bu yazı @69sihirbaz69 ve @ıssız adam ı eleştirmek için değil, forumdaki genel kanı için yazdım.Genel olarak yeni halinden memnun üyeler.

Bence Her ikiside Olsun !?

Yani hem Eski Hem Yeni si..

Birkaç Forum Sitesinde Denk Geldim..

Ana Sayfası normal forum düzeni, tnctr'nin eskisi gibi, ama Yukarıya OFT (domain.com/vaispy.php) diye bir Link yerleştirmişler, (Offline Forum Takibi imiş açılımı) Oraya tıklayıncada tnctr nin yeni versiyonlusu ajax tabanlı otomatik olarak gönderilen Mesajlar, içeriği, başlığı, yazarı, kategorisi anında yükleniyor.. isteyen ordan takip ediyor, isteyen eski stil eski usül geziyor forumu..

Şahsen benim hoşuma gitti.

Ben eski form düzenini tercih ediyorum, ama yenisinede diyecek yok, onu isteyenlerde çoğunlukta..

Bence TNCyede uygulanması gerek.. AnaSayfa eski usül, ama OFT ye tıklayınca (tabi OFT şart değil :clapping: ) yeni stil ajax tabalı otomatik akan kayan hali vs..

Umarım anlatabilmişimdir... Böylelilkle eski - yeni kavgasıda sonlanmış olur :unsure:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...