Jump to content

Hangi Kart Daha Iyi

rüknettin kunteper

Recommended Posts

ati çipsetli ekran kartları aynı ve daha dusuk nvıdıa belleklı kartlara gore daha ucuzdur.Bunun sebebi güçsüz kondansitör ve bellek hız sıralamalarının farklı olmasıdır. Ben ASUS EN8800 GT 1gb/256bit kart kullanıyorum atının 1gb/256 bit kartları 80 $ daha ucuz olmasına karsın bu pahalıdır. Ama Cebınden cıkan parayı performans olarak alırsın.

NVİDA 1 Numara

Arkadaşım yazdığın ikikart birbirlerinden nesil olarak farklı Nvidia Geforce 8500 daha yeni bir kart ATI' ye göre, HD teknelojisine sahip anlicağın yeni nesil fazladan birkaç özelliği var. Sonuç olarak ikiside giriş sınıfı zayıf kartlar. Bir kart alıcaksan Tercihin Mutlaka ATI olsun fiyat ve performans olarak Nvidiadan çok üstün üstekik her ay yeni Driver güncellemesi yapıyorlar. Model olarak sana en az ATI HD 3850 yi öneririm...... Yüksek çözünürlüklü yani HD 720p - 1080P film izlicem dersen 8500 PC ne tak ---- Oyun oynicaksan ATI 1650xt yi tak Kolay gele

Arkadaşım yazdığın ikikart birbirlerinden nesil olarak farklı Nvidia Geforce 8500 daha yeni bir kart ATI' ye göre, HD teknelojisine sahip anlicağın yeni nesil fazladan birkaç özelliği var. Sonuç olarak ikiside giriş sınıfı zayıf kartlar. Bir kart alıcaksan Tercihin Mutlaka ATI olsun fiyat ve performans olarak Nvidiadan çok üstün üstekik her ay yeni Driver güncellemesi yapıyorlar. Model olarak sana en az ATI HD 3850 yi öneririm...... Yüksek çözünürlüklü yani HD 720p - 1080P film izlicem dersen 8500 PC ne tak ---- Oyun oynicaksan ATI 1650xt yi tak Kolay gele

işte istediğim cevap

yorum yazan herkeze teşekkürler

• 4 ay sonra...

atiden peygamber çıksa inanmam

ati benden uzak çehenneme direk olsun...

nvidia ve ati ikiside elime gelen pc ve laptoplarda

bol bol herçeşidi ile karşılaşıyorum

ati hem kendisi hemde sürücüsü ikisinide sevmem.

• 2 ay sonra...

Kesınlıkle Atı Cıpsetlı Ekran Kartı Tafsıye Etmem. Fakat Sisteminde Anakartın AMD dolayısıyla işlemcinde AMD ise Ati Ekran kartı Kullanman Akıllıca Olur Bunun Dışında Nvidia Almanı Öneririm. Yapılan Testlerde Nvidia 1. Oldu Ve Ödül Aldı HD 4770 3 Adet Crossfire ve GTX 295 Açık Ara Önde Bunu Göre Göre Ati Almak Aptallık olur.Ayrıca Arkadasın Bırı Oyun OYnayacaksan Ati Al Demiş Ati Ekran Kartları Kesınlıkle Oyunda Nvidia Dan Yüksek Performans Göstermez... ++ Oyunun Bazı Yerlerınde Yüksek Miktarda FPS düşüşü Gözlenmektedir. 15 Yıldır Bu işin İçindeyim Seçim Senin...

Ben pek oyun oynamadığım için ATI Radeon Express diyebilirim. Sadece sevdiğim oyunlar Counter-Stirke, GTA, Hugo, UrbanTerror gibi oyunları oynayabiliyorum sende böyle az oyun oynucaksan ATI Radeon Express tercihimdir :D

Yahu Ati ile Nvidia'yı kıyaslayacaksanız modeller üzerinden yapın! Ati maduruyum ne demek? Yetersiz bir karttan çok daha fazlasını isterseniz ısınır tabi! FX5200 ile Crysis oynanır mı? ATI Radeon HD4870 X2 alın kullanın bakalım, ondan sonra Ati hastası olursunuz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...