Jump to content

Undercover Dibe Vurdu!

Bilinchard

Recommended Posts

5aj72q.jpg

EA tarafından her yıl geleneksel olarak hazırlanan "Need For Speed", özellikle son yıllarda düşüşe geçmişti. Bunun üzerine bu yıl daha iyi bir oyun hazırlamak için kolları sıvayan yapımcılar, oyunu daha iyi geliştirmek için demo bile yayımlamayacaklarını söylemişlerdi. Oynanış tarzı olarak bu kez "Transporter" gibi aksiyon filmlerini temel alacağı belirtilen NFS, ayrıca görsel özellikleriyle de dikkat çekecek bir yapım olarak bekleniyordu. Ne yazık ki beklenenler henüz gerçekleşememiş gibi görülüyor. İlk inceleme puanlarıyla, üst üste çok düşük rakamlara layık görülen "Undercover" için PS3 versiyonunu inceleyen IGN de 4.0 puanı layık gördü. Tarihin en kötü "NFS" oyunuyla karşı karşıya kaldığımız şu durumda, umarız bundan sonrası için iyi bir adım atılır.

IGN haricinde diğer yapılmış inceleme puanları: "X360"

Official Xbox Magazine - 10 üzerinden 7.5 - 75.0%

Gameplayer - 10 üzerinden 6.5 - 65.0%

GamePro - 5 üzerinden 2.5 - 50.0%

"PS3"

GamePro - 5 üzerinden 2.5 - 50.0%

merlininkazani

Oyunu Beyendim Görselikte iyi neyin kötü olmadığı anlamadım, Pro Street kötüydü ama bunun neden Kötü olduğunu anlamadım Bir haber çıkmış Dibe vurmuş diye ama Neden Vurduğunu Açıklamamışlar ^_^

NFS tutkudur sevmeyen hiç sevmez sevenler (ki benim gibi ) NFS adı altında ne çıksa begenirler ^_^

bence bu sürümde gayet güzel ve başarılı ....

oyunun hem grafikleri hemde efektleri harika olmuş o kadar gerçekçi olmuş ki sanki gerçekten araba kullanıyorum...birde bu anket sayfasını buraya eklermisin Bilinchard nerde böyle bir sonuç çıkmış bi inceleyelim

Burada çelişki var çünkü NFS beğenmeyenler grafikleri berbat diyor beğenenler ise grafikleri süper diyor ^_^ sebebi NFS UnderCover 512MB olupta oynamadığı ekran kartı yok. Her bilgisayara görede çözünürlük veriyor. Çok akıllıca bir yöntem kesinlikle harika bir oyun. Yanlız oyunun son görevi gerçekten zordu. Hem bir arabayı parçalamanızı istiyor hemde arkanıza polis takıyor :D ama tam sonunuda anlatmıcam haksızlık olur sanırım ;) sadece oynayın.

NOT: Görevleri G tuşuna basarak yaparsanız ilerleme şansınız daha fazla.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...