Jump to content

Adobe Photoshop Cs4 Türkçe (svpack Addon)

trspeed

Recommended Posts

• 4 hafta sonra ...

arkadaşlar bence rapite vermek anlamsız bence free yada daha çok türklerin sitelerini vermek itiyorum. emeğin için tşkler. sağılarımla herkes indirip denesin milet daha cs3 türkçesinin ararken siz cs4 türkçesine verdiniz. tşkler.hayırlı çalışmalar.

• 2 ay sonra...
Her seferinde sözleşmeyi onaylamamız mı gerekiyor, bende her seferinde açılıyor da...

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum arkadaşlar.Bu konuda bir bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa çok makbule geçer :whistle:

sanal makinede ve gerçek makinede denedim sorunsuz çalışıyordu ..

bu hatayı alan başka arkadaş var mı?

dosyayı yeniden indir belki problem düzelir...

md5 kodunu ekleyeceğim kontrol et....

md5 kodu ne işe yarıyor bu arada sağol

• 2 ay sonra...
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum arkadaşlar.Bu konuda bir bilgisi olan varsa ve bizimle paylaşırsa çok makbule geçer :D

Merhaba arkadaşlar;

Aynı sürüm portable photoshop cs4'te de oluyordu. Katılımsızda da işe yarar mı bilmiyorum ama yine de denemekte fayda var :D

Photoshop kurduğunuz klasördeki adobe_eula.dll dosyasının adı değiştirin, bu sayede açılışta gelen lisans ekranından kurtulacaksınız.

Önemli NOT: Bazı durumlarda dosyanın adını değiştirmek programın açılmamasına sebep olabiliyor, böyle bir durumla karşılaşırsanız dosyanın adını tekrar eski haline (adobe_eula.dll) getirmeniz gerekmektedir.

• 4 ay sonra...
Her seferinde sözleşmeyi onaylamamız mı gerekiyor, bende her seferinde açılıyor da...

Programın bulunduğu klasördeki;; genelde %programfiles%\Adobe\Photoshop CS4 klasöründedir..  "adobe_epic" isimli klasörün içindeki dosyaları silerseniz o ekranla bir daha asla karşılaşmayacaksınız..

bende almanca photoshop cs4 vardi icinde 3d özelligide vardi fakat been bu türkce yamayi indirdikten sonra 3d özelligi yok olmus,zaten cs4,deki en önemli özellikte bu hemen hemen diger sürümlerinden ayiran tek özellik diyebilriz,ama yinede verilmis olan bir emek var ......tesekkür ederim...

bende almanca photoshop cs4 vardi icinde 3d özelligide vardi fakat been bu türkce yamayi indirdikten sonra 3d özelligi yok olmus,zaten cs4,deki en önemli özellikte bu hemen hemen diger sürümlerinden ayiran tek özellik diyebilriz,ama yinede verilmis olan bir emek var ......tesekkür ederim...

Yeniden lisans aktifleştirmelisiniz.. O zaman açılır 3D özelliği..

• 3 hafta sonra ...
arkadaşlar cs4 kurulum dosyasını ben hazırlamadım ...

ben sadece katılımsız olarak çalışmasını ve tr paketi yüklemesini sağladım

programı indirdiğim sitede şöyle bir ingilizce metin var..

One of the most obvious changes in the new CS4 applications is the user interface, and this change will also be carried over into the next version of Adobe's Photoshop. This decision is described in detail by Adobe's John Nack. Nack describes how Adobe has been trying to make the interfaces on their apps more consistent and shows off a screenshot of the new Mac Photoshop "application frame". This application frame contains both user interface elements as well as documents themselves. Despite expressing his own initial resistance, Nack explains the advantages to the consolidated window:
- It facilitates N-up (2-up, 3-up, etc.) document layouts that adapt as you adjust the interface. Think "live window tiling"--great for comparing, compositing, etc.
- It makes it easier to move the entire application and its contents, including from one monitor to another.
- It prevents documents from getting obscured by panels (palettes).
- It blocks out the contents of the desktop, minimizing visual clutter.[/CODE]

[b]Bir yeni CS4 uygulamalarında en belirgin değişikliklerin kullanıcı arayüzü ve bu değişiklik Adobe Photoshop'un gelecek sürümü içine taşınır. Bu karar ayrıntılı olarak Adobe John Nack tarafından açıklanmıştır. Zıvır nasıl Adobe'un uygulamalar daha tutarlı ve yeni Mac Photoshop "uygulaması çerçevesinde bir ekran kapalı gösterir Doğum arayüzleri yapmaya çalışıyor" anlatıyor. Bu uygulama çerçeve gibi belgeleri kendileri hem kullanıcı arabirimi öğeleri içerir. Kendi ilk direnç ifade rağmen, Nack konsolide pencerede avantajları şöyle açıklıyor:

- Bu kolaylaştırır N-up (2-up gibi arayüzü ayarlamak bu uyum 3-up vs) belge düzenler. "Canlı pencere fayans" Think - karşılaştırmak için büyük, kompozisyon, vb

- Bu kolay bir monitörden diğerine dahil olmak üzere tüm uygulamanın ve içeriği, hareket etmek için yapar.

- Bu paneller (paletleri) tarafından kapatmamasını elde belge engeller.

- Bu, görsel dağınıklığı minimize masaüstü içeriğini dışarı blokları[/b]

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...