Jump to content

Internet Cafe Için Program Yardım

interboy

Recommended Posts

arkadaslar internet cafe için bir pc hazırlayıp imaj olusturucam ghost programını kullanıcam ama bana söyle bir program lazım kullanıcı flash disk taktıgında dosya indireceginde yani diske her ne sekilde herhangi bir dosyayı nerden olursa olsun kayıt etmek istediginde program izin vermiycek dosyaların yerini degiştiremeyecek böle bir program bilen varsa bana yardım ederse cok sevinirim şimdiden yardımcı olan arkadaslara tesekkürler...

arkadaslar hepinize yardımlarınız için teşekkürler

deepfreeze tarzı program kullanılomayacak pc de her hangi bi sorun cıktımı ghostla imaj geri atılacak ...

server 2003 sistmedeki group policy tarzı bir program lazım bana ...

İmajınızı deepfrezee olmadan alın. Deepfrezee kurulu olsa bile üzerine rahatça imaj atabilirsiniz. attıktan sonra tekrardan deepfrezee yüklenecek zaten kurulum süresi 30 saniye en fazla

deepfrezee yukleyemiyorum çünki cafe sahibi bazı kullanıcılarının oynadıgı oyunların sisteme kayıt olmasını istiyor yani oyunu oynayan kişi ertesi gun geldimi oyunda kaldıgı yrden devam etmek istiyormus...

Karrdeşmm..BEn.Kendi CAfemde bunu kullanıyorumm buyur USB Girişlerini Kitliyo....TAşınabilir her türlü USB Engelioo

Wab Cam YAzıcı FAlan HAric...Güzel Program..buyur

FuLL Sürüm..

Please register to see this content.

herhalde sen cafe işinde yenisin. deepfreeze kurmak istemiyorum diyorsun ne cesaret! helal olsun. artık geceleri eve gidemezsin o soğukta pc başında geçirirsin gecelerini.

hehehe her kafecinin başından geçer böyle hatıralar :good:

ben o sorunu oyunları D: üzerine yükleyerek hallettim. C:/ sistemde deepfrezee var. Oyun kayıt meselesi zaten en çok etkilen faktörlerden geneli belgelerim klasörüne atar save dosyalarını kendi kurulum dosyasına atsa olmaz sanki kullanıcı profil yüzünden yapıyor zannedersem oyun firmaları... Benim için önemli olan virüstür gerisi hikayedir.Save olayınıda kendi ana makinamdan tam paylaşımlı klasör oluşturarak hallediyorum adamlar save li oyunlarına girerken dosyadan kopyala yapıştır yapıp devam ediyorlar.

herhalde sen cafe işinde yenisin. deepfreeze kurmak istemiyorum diyorsun ne cesaret! helal olsun. artık geceleri eve gidemezsin o soğukta pc başında geçirirsin gecelerini.

hayır arkadasım ben zaten cafeci deilim bu istekler benim isteklerim deil cafe sahibinin istekleri kendine göre hakkı var adamında artı deep freeze konusuna gelirsek berbat bi pro hdd nin ölümü onun yerine benim tercihim hdquard olur sende indir ve dene harddiskede zarar vermiyorr ...

öyle bir durum ki deepfreeze hani derler ya yukarı tükürsem bıyık aşşağı tükürsem sakal aynen o mesele tek çözüm deepfreeze. başka parlak bir fikri olan varsa söylesin.

hdquard... ama bana işte bi pc yonetim programı lazımm kişinin dosyalarla oynamasını engellicek dosya kaydetmesini engellicek...

hayır arkadasım ben zaten cafeci deilim bu istekler benim isteklerim deil cafe sahibinin istekleri kendine göre hakkı var adamında artı deep freeze konusuna gelirsek berbat bi pro hdd nin ölümü onun yerine benim tercihim hdquard olur sende indir ve dene harddiskede zarar vermiyorr ...

deep freeze programını zararlı olduğunu kanıtlayacak bir delilin varmı? ben 4 yıldır cafemde kullanıyorum hiç sorun yok şimdi sorununu hal etmenin yolu belgelerim klasörünü d veya e nereye istersen c haricinde taşıman lazım bunu ben pc format attığımda hdd 3 kısıma ayırarak yapıyorum c d ve son olarak 2 veya 3 gb olcak şekilde e bölümlüyorum ve belgelerimi e ye taşıdıkdan sonra programlarımı oyunlarımı kurarım daha sonra c ve d deep freeze kurdummu alırım aslan gibi imajı yaslan arkana keyfine bak save dosyaları yerinde ama virüs veya pc çökme derdi yok:)

deep freeze programını zararlı olduğunu kanıtlayacak bir delilin varmı? ben 4 yıldır cafemde kullanıyorum hiç sorun yok şimdi sorununu hal etmenin yolu belgelerim klasörünü d veya e nereye istersen c haricinde taşıman lazım bunu ben pc format attığımda hdd 3 kısıma ayırarak yapıyorum c d ve son olarak 2 veya 3 gb olcak şekilde e bölümlüyorum ve belgelerimi e ye taşıdıkdan sonra programlarımı oyunlarımı kurarım daha sonra c ve d deep freeze kurdummu alırım aslan gibi imajı yaslan arkana keyfine bak save dosyaları yerinde ama virüs veya pc çökme derdi yok:)

evet normal şartlarda hepinizin sölediklerine hak veriyorum deep freeze de hd quarda kullanıla bilir ama cafede bi cok müsteri yas ortalaması büyük ve oynadıkları oyunların kaydının durmasını istiyorlarmıs yanii bu iş benide kastı aslında ama deep freeze tarzı bi program kullanılmayacak arkadaslar ben işi yapıp cııkm yanii gerisi beni baglamaz onun için aradıgım pcye netten download yapılmaısnı ve c sürücüsüne flah diskten dosya aktarımını engellicek program kurulumuna izin vermiycek bi program alzım ...

Yürü be ormanların yansın :good:

insanlarla uğraşmak zor. hele de internet cafe müşterileri! gerçekten bu konuda hiç ilerleyemiyoruz! öyle adam gördüm ki pc masasını kırıyor! işte insan kendi malının kıymetini biliyor ama başkasınınkini hiç!o yüzden cafecilik berbat bir iş. kimseye tavsiye etmem. milletin diline dolanmış cafeciler iyi para alıyor cafeciler paranın anasını ağlatıyor. kökü palavra zaten öyle dedikleri için cafecilerin anası ağlıyor her yerden para istiyorlar vergi , client programları , filtr programları vs. vs. bir sürü sayamıyorum fazlasını kafam almıyor gene şartellerim atıyor herkesesaygılar.

tiest2 o zaman akınsoft 8 serisini bul bir yerden onu kullan istemediğin kadar yasaklama var kopyalama ve indirme veya dizin koruma ben cafeye kurdum ancak bir gün kullandım az kalsın tüm müşterilerden oluyordum dahası beni bile yasakladı :good: malum tib filtreside beraber gelio daha değişik program ararsan bulamazsın en azından ben bulamadım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...