Jump to content

Sinirim hala geçmedi

tabele

Recommended Posts

Ben bu tedaþ'ýn....... varya.... Konu ne alaka derseniz bizim burdaki tedaþ çalýþanlarý ve tedaþ yüzünden Allah kahretmesin 1 saatlik yama çalýþmam bütün kayýtlarým gitti. SEBEP::::: ;):):p TEDAÞ ýn elektriði anlýk kesmesi..... Anlýkkk ;):):)..... Ya bu tedaþ yüzünden geçenlerde zaten bir monitorüm gitti að baðlantýlarýnda bir sürü sorun.... Allah ým çokk sinirliyim...

2007 den sonra herhangi bir durumda mahkemeye verebiliyormuþuz ve elektrik kesintisi bir bölgede yýllýk 12 saati geçemeyecekmiþ geçtiði durumdada verebiliyormuþuz geçenlerde böyle bir yasa vardý meclisten geçti sanýrsam.

Ha yok sakinleþtirirmi bu orasýný bilmem.

2007 den sonra herhangi bir durumda mahkemeye verebiliyormuþuz ve elektrik kesintisi bir bölgede yýllýk 12 saati geçemeyecekmiþ geçtiði durumdada verebiliyormuþuz geçenlerde böyle bir yasa vardý meclisten geçti sanýrsam.

Ha yok sakinleþtirirmi bu orasýný bilmem.

kardeþ dediðin doðru yasa çýktý 2007 den sonra yine elektirkler kesile bilcek fakat haber vermeden kesilen her elektriktrikten mesuliyet onlara ayit herhangibir elektrikli aletlerin zarar gördüðünde parasý ödecek fakat onunda birsürür yükümlülüðü var

Ben Anlatsam.. Ohooo.. Burasý Adana..

Havada Kara Bulutlarý Gören TEDAÞ Anýda Elektiriði Kesiyor..

Ertesi Gün Güneþli Hava.. Mis Gibi..

YÝne Elektiriði Kesiyor..

Bilgisayarý Açýyorum.. Gidiyor..

Geliyor.. Açýyorum.. Gidiyor..

elektrik kesintileri yüzünden bende 2 bilgisayarýmdan oldum ama hala da UPS almadim neye güveniyorsam, þimdikinin bozulmayacaðýný nerden biliyorsam :) (Aman Allah korusun ;) )

Allah korusun!

aynen,,,

akþam akþam metro turizmin þerefsizliði ile yüz yüze kaldým...

Bayram arefelerinde ve sonralarýnda, asker sevkiyatlarýnda, ve tatillerde, yani doluluk oranlarý tepelere vurduðunda, þirketlerin vurdumduymaz, ve laf dinlemez halleri var ya...

Bu kadar adi ve bu kadar hilekar bir þirket metro turizm

Hehehehe gecmis olsun ozaman @Tabele abi ;) bende Turkiye`de ayni senin sorununu yasadim ama benim RAM im yandi :) bizim tedasta tanidik bir calisan vardi dedim abi ben bunlari mahkemeye versim kazanirmiyim yok dedi neden dedim sozlesme imzalarken altta kucuk puntolari okuman lazim dedi :p anlayacaginiz elmahkum yani okucuk puntolari okusaydik ve baglatmama karari alsaydik elektrik baglatmayacakmiydik ;) TEKELCILIK iste :)

acaba elektrik gidince adsl de gidiyormu.. bunu denicem en kýsa zamanda

Elektrik gidince buradaki telekomun hayvan gibi motoru güldür güldür çalýþmaya baþlar. Her yer karanlýk, ama bi tek telekom binasý aydýnlýktýr ;)

Dolayýsý ile iletiþim kesintiye uðramaz.

ups, jeneratör birþeyin varsa baðlantýn devam eder

aynen,,,

akþam akþam metro turizmin þerefsizliði ile yüz yüze kaldým...

Bayram arefelerinde ve sonralarýnda, asker sevkiyatlarýnda, ve tatillerde, yani doluluk oranlarý tepelere vurduðunda, þirketlerin vurdumduymaz, ve laf dinlemez halleri var ya...

Bu kadar adi ve bu kadar hilekar bir þirket metro turizm

Az önce otogardaydým.. Bilet aldým..

Sormam gerekenleri soruyorum..

''...'a ..Kasým'da yer var mý.. Fiyatý nedir..

Arabanýz nedir.. Doluluk oraný ne.. Kaç saat sürüyor..''

Adam, ''Ya alacan mý almiican mý..'' demez mi..

Fiyatý da diðer firmalara oranlara þaþýrtýcý derece düþük söyledi..

(Afedersiniz) Be Hayvan Herif.. 3 kuruþ fazla veririm, adam gibi bir firmayla giderim..

2 hafta sonra gitsem, Baþbakan gibi karþýlarlar..

Deli ettiler akþam akþam.. Elimiz mahkum ama..#

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...