Jump to content

Xp'nize Yeni Bir Soluk

D-HAN

Recommended Posts

6hpyyb.png

Windows XP, dış görünüşünü değiştirme konusunda çok kısıtlı imkânlar sunuyor. Dış görünüşü değiştirmek istediğinizde ise ekstra bir yazılım kurmaktan veya sistemde detaylı ve riskli değişiklikler yapmaktan başka çareniz kalmıyor.

İşletim sistemine yeni bir görünüm kazandırmanız için Microsoft senede bir yeni bir tema çıkarıyor. Bu temalar web'de bulacağınız diğer temalara nazaran kolay risksiz bir şekilde kurulabiliyor. Windows Projects Community'nin web sitesinde bu tarz, yeni bir tema yayımlandı. Geliştiriciler bu dosyayı yeni XP-Embedded-Edition'ın öncül bir sürümünde buldular. Aşağıda verdiğimiz linkten bu temayı indirip kullanabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/153616803/Embedded_Theme_for_Windows_XP_and_2003-FaStBoY.rar[/CODE]

Paylasım ıcın Ty Ama Bu Ms Her sene Yeni Tema Cıkarmıyor Bence Sadece Theme Colour'u editliyor Bi Zune ye baq bide buna sdece renq farkı war

Bu temada hata vardı hatayı giderdim duvar kağıdı resmini değişip yeniden hazırladım.

Tema oldukça hafif sistemi hiç kasmıyor.

http://www.4shared.com/file/74929390/5c33e74d/Embedded_Tema.html[/CODE]

Temadaki hata nedir acaba?

Temadaki hata nedir acaba?

Şu an işyerindeyim temadaki hataların tam kodlarını veremem ama kısaca şuydu.

Temanın çalıştırılma adresi D:\WINDOWS\Resources\Themes olarak verilmişti ve duvar kağıdı .bmp olduğu için dosya bayutuda büyüktü yaklaşık 7mb dı resmin yüklenmesi sistemin kasmasına sebep oluyordu.

Resimde D:\WINDOWS\Web\Wallpaper adresi içerisindeydi dolasıyla resim adreide hatalıydı.

Bunları giderdim böyle hatırlıyorum.:(

Bu arada bayramınız mübarek olsun.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...