Jump to content

Tuneup Utilities 2009 %'50 Türkçe Yama !

forjest

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar TuneUp Utilities 2009 'u % 'de 50 Türkçe'ye çeviren yaması bu rapid share'in 10 sınırı

Koymuş olmasından linklerin eror hatası verdiğini gördüm ,bende araştırmalarım sonrası edindiğim bulduğum

Tuneup 2009'un türkçe yamasını düzenledim belki elinde olmayan arkadaşlar olabilir

ihtiyacı olan arkadaşlar alttaki linkten indirebilirler sonsuz saygılarımla

ÖRNEK RESİM KENDİ SİSTEMİMDEN

adszua4.png

İNDİRME LİNKİ

BOYUT 1.57 Mb

http://www.dosya.tc/TuneUpUtilities2009TurkceYamabyforjest.zip.html[/CODE]

[/center]

[center]

[b][color=#FF0000]Şifre [/color]: [color=#0000FF]tnctr.com[/color][/b][/center]

Arkadaşım ne %50 si.%10 u bile Türkçe değil.Benim yayınladığım ve berce'nin yayınladığını paket etmişler.Ve %50 diye yazmışlar.Kesinlikle doğru değil.Türkçeleştirme Berce ile bana aittir.İspatı kolay.İntegrator içindeki resimlerde Yardom yazan yere bakın.Y harfinin karakteri farklıdır.Onu U harfine kuyruk ekleyerek yapmıştım.

Burda reklam yaptığımı sanmayın.Kesinlikle %50 Türkçe değil.%10 bile değildir.Sadece arayüz yani teması Türkçedir.Bilgilerinize.

Saygılarımla

Arkadaşım ne %50 si.%10 u bile Türkçe değil.Benim yayınladığım ve berce'nin yayınladığını paket etmişler.Ve %50 diye yazmışlar.Kesinlikle doğru değil.Türkçeleştirme Berce ile bana aittir.İspatı kolay.İntegrator içindeki resimlerde Yardom yazan yere bakın.Y harfinin karakteri farklıdır.Onu U harfine kuyruk ekleyerek yapmıştım.

Burda reklam yaptığımı sanmayın.Kesinlikle %50 Türkçe değil.%10 bile değildir.Sadece arayüz yani teması Türkçedir.Bilgilerinize.

Saygılarımla

Yağmuradam bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ederim evet doğru inceledim dediğiniz yerleri karakter farklılıkları

Mevcut, yayınlanan ve yazılanlar gibi %.50 değil hatta dediğiniz gibi % 10 bile değil hakikatende, sadece arayüzün

türkçe olmasıda ilk kullanıcı kitlesi için menünün anlaşılmasında ışık olucağı düşüncesindeyim bilgilendirmenizden

Dolayı tekrar teşekkürler Yağmuradam saygılarımla .. forjest

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...