Jump to content

Sabit Ip Ve Rapidsharden Dosya Indirme

serkan01978

Recommended Posts

arkadaşlar iyi günler .ben internet cafe işletiyorum..belki bilmiyorsunuz ip numaramızı internet cafe yasası için sabitlediler.tabi bu durumda rapidshare de büyük sorun yaşıyorum .her indirmeden sonra 15 dakika beklemek zorunda kalıyorum.sinir olmamak elde değil.süper bi cevap bekliyorum sizden arkadaşlar bu beklemeyi nasıl yenebilirim.proksy veya ip değiştirme programları demeyin herşeyi denedim bir işe yaramıyor.saygılarımla

alternatif olarak bekleme süresini otomatiğe dökersin bu şekilde uraşın azalır ama istediğin şeyin olup olmadığını bilmiyorum...

Bendede turknet adsl var ip adreside modemi kapatmayla hemen değişmiyor geçenlerde böyle bir site buldum

Please register to see this content.
linki yapıstırıp go diyorsun sabah yoğun olmayan saatlerde çok rahat kullanıyorum indirme biletini falan kendi üstünden yapıyor download link oluşuncada senin ipne direk dosyayı veriyor rapidi yanıltıyor dolayısıylada sen kendi hızında indirme yapabiliyorsun aynı anda hem kendi ipden indirme yaparken burdan başka bir linki dene rapid senin ipde 2.bir indirme hakkı veriyor.burdaki serverlarda boş olanı dene ben en cok rusya,pakistan,kanadada indirme yapabiliyorum. kolay gelsin...umarım işini görür.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...