Jump to content

Bana Online Oyun Önerebilecek Varmı?

ReaLisT45

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply
:D Arkadasım bence metin2 diyorum oyunuyorum bende56 lwl oldum çok güzel uzakdoğo oyunu

arkadaşım metin2 de oynadım... sarmıyor metin2 güzel grafikleri falan full türkçe olması bi harika ama hep lwl peşindesin başka bir amacın yok ben heyecan arıyorum lwl ve itemlerini sağlamlaştırdıktan sonra PK yapacaksın yani metin2 de lonja sawaslarına da çok girdim ws de yaptım sarmadı metin2 de 60 lwl yaptım bıraktım!!!

ben onlar zaman öldürür bende 2 ay gibi oynadım ve hiç bir şey elde edemedim. ve eğitim setleri indirip birşeyler öğrenmek istedim ilk önce web tasarımında başldım ve onun hala öğreniyorum sende bir şeyi ögrenmeye karra ver ve hemen başka bence hiç canınısıkılmaz ve onu da kasma gibib bir olay yok.

Diğer sayfalara bakmadım ama online oyun diyosan call of duty2 ve world at war yani cod5 en iyisi.nette multiplayer yamaları ve gerekli dosyalar mevcut.pişman olmazsın..

pc zayıf ise cod2 yi kur multiyama bas inan bana başka oyun oynamıcaksın.sayısız türk serweri var gir takıl hatta klanlara bile girer maçlara çıkarsın.deli oyun..

müdür al sana super oyun

Lineage2 belki duymussundur

bide yeni cıkan AİON bu daha yeni bende daha oynamadım boyutu 9GB

videosunuda izledim güzel bişeye benzio

lineage2 ye gelince bence mükemmel bi oyun 2 yıl oynadım benimde canım sıkıldı bıraktım

• 4 hafta sonra ...

Bana Kalırsa sen en iyisi Cabalonline oyna gerçekten çok gelişmiş grafiklere sahip bi oyun. bende Knightonline yi bıraktım ve oraya geçtim bi dene istersen çünki Knightonline deki bir çok isim orada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...