Jump to content

Bana Online Oyun Önerebilecek Varmı?

ReaLisT45

Recommended Posts

• Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Age Of Empires oyna diyecem ama hastalık yapar diyebilirim geceni gündüzünü bilemezsin :D oyun 10-15 yıl oldu çıkalı fakat şu anda strateji oyunlarında bir numara diyebilirim hatta şu anda bir turnuva düzenleniyor yanlış hatırlamıyorsam 10000 dolarlık ödüllü

pat diye oynanacak bir oyun değil yeni oynayanlar için biraz karışık diyebilirim.

www.igzones.com

turnuvayıda burdan takip edebiliyorsun burası clan sitesi dünyanın en iyi age of oyuncusuda L_Clan_Chris canadalı bir oyuncu

Please register to see this content.

Ben sana I Can Football oyununu öneririm.Bu oyunu bende oynuyorum sende oyna bence.

Vestel'in Ve Sobee'nin birlikte yaptığı bir oyun.Oyun beta ama yinede güzel al sana oyunun tanıtım resmi:

icf1600.jpg

Al sana beta videosu:

ftp://www.icanfootball.com/icanFootball_openbetateaser_800.wmv[/CODE]

Al sana üye olman ve oyun ve araçlarını indirmen için ana resmi sitesi:

[CODE]www.icanfootball.com[/CODE]

Kardes bence zaman öldürmekten başka bi işe yaramıyor online oyunlar...

Oyun yerine daha faydalı uğraşlar bulman kanısındayım ama tabiki tercih senindir..

Yanlış Düşünüyorsun OGame'de İşini Halledersin Artık 10 Dk Sürer 20 DK Sürer Sonra İşine Bakabilirsin Sana Kalan Sadece 5 10 Dakikada Bir Sayfayı Yenilemek Kötü Bir Durum Varmı Diye Bence Başlasın OGame'e Ve Silkroad'a 2Sindede Arkadaşa Yardım Edebilirim Özellikle OGame'de

• 4 ay sonra...

Kardesim hic ugrasma Knight'mis Silk'mis. Ben bi aralar bir oyuna takildim kaldim. Sinav'a calismiyordum onu oynuyordum. Allah belasini versin ! Sonunda gozumu kararttim 1.5 senelik hesabimi sildim ! Ve rahatlamadim. Ondan sonra bircok foruma girdim (adlarini burda vermeyeyim.) Tavsiye, tavsiye,tavsiye derken : TNC-TR ! Super bir forum. Anakart'tan tut C#'a kadar hersey var, aradabir geyik yapiyoruz :D

Cok canin sikiliyorsa :

www.autoitscript.com[/CODE]

Bu AutoIT!'e basla, gucunu gor ve bak birdaha birakabiliyor musun ... Ama birakamadigin bunda daha iyi durmadan kendini gelistiriyorsun cevrene, ailene, arkadaslarina ... bilgisayar hakkinda bilgiler veriyorsun ve daha nice sey ...

Birak su lan** olasi oyunu !

Sende kurtul benim gibi.

Saygilarimla,

CCoder.

• 4 hafta sonra ...

Ultima onLine oyna. ben 5 sene oynadım çok kötü bağımlısı olmuştum şimdi bıraktım aslında tavsiye etmiyorum artık böyle oyunları ama ilaakide zaman geçirmek istiyorsan Uo´dan ötesinini tanımam ; çünkü bir çok online oyunu denemiş birisiyim.

Uo link:

http://www.downloadtr.com/program.asp?id=4020[/CODE]

arkadaşım online demişsin ama online olmayan ve mükemmel saran bi oyun biliyorum:

MOUNT&BLADE hemde türkçe dil desteği var.oyun rpg türü at binip savaşıp şehirden şehre köyden köye gidebiliyorsun daha fazla bilgi için resmi sitesinden forumlara bakabilirsin sitesi:

www:taleworlds.com

buda sarmazsa mükemmel bir oyun önereyim strateji oyunu ROME:TOTAL WAR veya beğenmezsen MEDİAVAL II:TOTAL WAR bunu bilgisayarıının kaldıracağını zannetmem çünkü call of duty 4 ü kaldırmıyormuş bilgisayarın iyi oyunlar

bence sen ultima danda sıkılırsın bende 6 7 sene ko oynadım bıraktım artık hile hurda cok oldu orada wow oyna derim cok detaylı güzel 1 oyun ama sürekli para isteyen bisi yani oyunu orjinal alman lzm yoksa calısmıyor anlatacagım aldıgın oyunda cd key istiyor bu cdkeyle snrm üye olabiliosun ve premium war aylık 20€ eger ben para yatırırım tek sıkılmayayım dersen hic oyun arama wow oyna ben suan silkroad oynuyorum oda cok zevkli 1 şehirden digerine eşya tasıyosun seni korayan polisin oluyor ve sana saldıran [bot] hırsız ve player hırsızlar oluyor bence zevkli ve cok detaylı nerdeyse her lvlden hayvan var 1-90 arası ama silkroad da premium isteyen bisi emin ol sıkılmazsın cok detaylı oyun silkroad paran warsa wow şaşma :)

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...