Jump to content

Dışarıdan Ikinci Pc Için Ip Eklenebilir Mi

maxi_cex

Recommended Posts

arkadaşlar benim sorunum şu iş yerinde makinanın birinde kendime ait kullandığım bir program var ona modemden ip açtım uzak masaüstü ile erişebiliyorum diğer bilgisayarda ise işyerini izleyebildiğim kameraların bağlı olduğu bilgisayar var ben ikinci makinaya dışarıdan nasıl erişebilirim aradaşlar yardımcı olursanız sevinirim

yazınızı biraz karıştırmışsınız ama anladığım kadarıyla işyerinde bir bilgisayar var ve siz ona dışardna nasıl bağlanırım diyorsunuz yani evden vs?

eğer anladığım doğruysa logmein diye birşey var free olarak kullanabilirsiniz bu işinize yarayacaktır.. Nasıl yapılacağı resimli olarak forumda anlatılmış..

şimdi arkadasım anladıgım kadarıyla sen evden iş yerindeki pc lere ulaşmak istiyorsun

1.uzak masaustu kullanabilrsin ama xp de tek kulnıcı acabilirsin ( şayet terminal serverlarla oyanyıp 20 kişi ayna anda baglanabilir"yasal değil") Dışardan baglanman için port ayarlarıyla oynamalısın uzun iş

2.Logme in kullan biraz kasar ama olsun por ayraına gerek yok!

3.Teamviewer kullan " port ayarına gerek yok!

3.radmin kullan port ayarı gerekli

ayrıca benim bildiğim kamera sistemleri netten izlenebilio ona bi program yukluosun cd sinde yada t.servisnde vardır web serrdan izleyebiliyorsun yani

Please register to see this content.
seklinde web sayfasından izleyebiliyorsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...