Jump to content

Driwer Cd Ve Dvd'leri

mucit41

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Bu DVD'yi nasýl kullanacaðýz kýsaca anlatabilecek bi arkadaþ varmý bende dil rusça olduðu için sanýrým yazýlar (????????) bu þekilde çýkýyor ingilizce yapamadým.

(????????) vb karakterlerin üzerine mouse imleçini getirdiðin zaman ingilizceside çýkýyor orada. Yada dvd sürücü otomatik çalýþýr ayarlara getirebilir.

Part 9 da problem yok,yakýn ilginiz için teþekürlerimi sunarým aþaðýda vereceðim likten dene,linki kopyala baþka bir explorer cercevesindeki adres bara yapýþtýr ve dene olmazsa o pencereyi kapatma f5 yada yenile tuþunla yenile gelecek sayfadaki güvenlik kodunu gir yönlendiren site penceresinde çýkan begin downloada týkla indirmeye baþlasýn.

http://www.filefactory.com/dlf/f/8e70c7/b/4/h/6bcd0cdc5cb19f563a236299c5a5ff5b26c1e944/e/6bcd0cdc5cb19f563a236299c5a5ff5b26c1e944/j/0/n/K-Systems_8_07_1_part09_rar[/CODE]

Selamlarýmla,paylaþýmýn amacý belli bir yere kadar doðru linkleri vermek ama linklerin sahibi olamadýðým için çýkacak problemler o linkleri paylaþana ve zamanla cürüyüp giden ve ipal edilmeside program linklerini barýndýran hosting yapan paylaþým ve daðýtým sitesine aittir.Düþünüyorum onlarda ne yapsýn hostig kurmak kolay ama barýndýrmaya yarayan HDD ler düþük ise onlarda zamanla bazý linkleri kaldýrmak zorunda kalýyor gelecek linklere yer acmak ve misafirlerine iyi hizmet verebilmek için.

Güle güle indirip kulanmayý diler elimden gelebilecek her durumda TNCTR camiasýnda yardýmlarýmý esirgemem.

[b]mucit41[/b] arkadaþým part 3 e de bi el atsan çok sevinirim. Ben de part 3 de takýldým :D

mucit41 arkadaþým part 3 e de bi el atsan çok sevinirim. Ben de part 3 de takýldým B)

http://www.filefactory.com/dlf/f/4f928b/b/9/h/2125560b6c62b2b0517f53ca97a59cee5ccfa768/e/2125560b6c62b2b0517f53ca97a59cee5ccfa768/j/0/n/K-Systems_8_07_1_part03_rar[/CODE]

[color=#FF0000]DENE CALIÞIYOR ÝSTERSEN[/color]

arkadaþlar bu cd yi en sonunda indirdim cd ye yazdým ama nasýl kullanýlýyor bunu anlamadým baþta sistemi taradý ve sadece eternet kartýný buldu ne iþtir anlamadým bilgisarayýn driverlerini yüklemiþtim acaba ondanmý yoksa benmi beceremedim bu cd nasýl kullanýlýr bi anlatýrmýsýnýz...kullananlar varmý acaba benmi yeteneksiziz acaba :clapping::)

nnnxw0.png

file factory den 5. parça download olmuyor. 6 ya geçtim ama 5 i nasýl yapacaðýz? Bu saatten sonra baþa dönüp rapidshare dan download etmekte istemiyorum.

Daha önce download yapmýþ olanlar bu 5. parçayý upload edebilirlerse çok sevinirim.

Edit: Mesajýmdan bir dakika sonra yeni linklerden download etmek istedim. Ama nedense bunlarda serverden silinmiþ. Yanlýþlýk bendemi yoksa?

Arkadaþlar burdaki verdiði uyarý dosya silinmiþ uyarýsý deðil.Ücretsiz indirmek isteyenler için kotamýz þu anda dolu diyor,deneyip bekleyin daha sonra tekrar deneyin.rapid olan linklerde vista ve xpnin 64 bit versiyonlarý için çoðunuzun iþine yaramaz boþuna indirmeyin.

• 1 ay sonra...

fujitsu siemens amilo pa 3553 laptopum var. vista kurulu. xp kurdum ama naptıysam tanıtamaddım ekran kartımı. işallah burada vardır driverı.bir daha deneyecem bu driverlarla.

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

dvd için teþekkür ederim. çok güzel paylaþým için teþekkür. sormak istediðim þu. bende 6-7 gblýk driver arþivi var. bu programýn sürücü klasörlerine bu driverleri atsam. iþe yarar mý. driver datbasesi geniþlesin diye. eðer bu mümkün ve bir sakýncasý yoksa bir de setup dosyasý olarak olanlar da var onlarý da atabilir miyim.

• 1 ay sonra...
dvd için teþekkür ederim. çok güzel paylaþým için teþekkür. sormak istediðim þu. bende 6-7 gblýk driver arþivi var. bu programýn sürücü klasörlerine bu driverleri atsam. iþe yarar mý. driver datbasesi geniþlesin diye. eðer bu mümkün ve bir sakýncasý yoksa bir de setup dosyasý olarak olanlar da var onlarý da atabilir miyim.

bunu bilen biri yok mu arkadaþlar

• 1 ay sonra...

Teþekkür = dvd olaný indirdim. Sorunsuzca dvd ye yazdýrdým. Sürücüye takýnca otomatik olarakta çalýþtý.Yani sorunsuz bir paylaþým olmuþ. Teþekkür ederim.

Yorumum = Ýlk çalýþtýðýnda sistemi tarayarak çalýþýyo sanýrým. 3 adet driwer listeledi önüme. Benim pc imde bu driverlerin kurulu olduðundan eminim. Aklýma þu soruyu getirdi. Benim driverlerimden daha güncel olanýný bulduðu için kurmamý istedi galiba ?

Düþüncelerim = Amatör yada profosyonel kullanýcýlarýn rahatlýkla kullanabileceði bir çalýþma olmuþ. Bu baþarýlý çalýþmayý kullanýp fikir sahibi olan arkadaþlardan bilgilerini paylaþmalarýný umuyorum.

Daha donanýmlý arkadaþlarýn bu dvd nin kullaným þeklini ayrýntýlý ele almalarý bu baþarýlý çalýþmayý dahada güzeelleþtirecek ve süsleyecektir diye düþünüyorum.

• 3 hafta sonra ...

böyle bir paylaşımda bulunulduğu için öncelikle teşekkürler fakat indirme liklerinin çokluğu bir yana iş yapacak bir paylaşımda katlanılır ama indirilmek istenen konuda bu kadar çok tutarsızlık ve kararsızlık varken soruları yanıtları okurken tereddüt yaşanmakta paylaşımı bulunan arkadaştan dah net ve sade olarak ilk partların boyutu ikinci partların boyutu üçüncü partın neden bu kadar çok olduğu aradaki farklılığı kısaca açıklarsa kafalardaki soru işaretlerini giderebiliriz sanırım tekrar paylaşım için teşekkürler kolaygelsin

• 4 hafta sonra ...

K-System Drivers -19.06.2009 Update

Year: 2009

Version: 9.06.19

Developer: K-Systems

Platform: XP + Vista x86-x64

Compatibility with Vista: complete

Language: English,Russian

Autorun özelliği ile 20 saniyede sisteminizi tarıyarak mevcut donanım sürücülerinizi ana ekranda listeliyor. sizede tıklayıp yükleme kalıyor.Teknik serviste çalışan arkadaşlar için bulunmaz bir nimettir. Tüm xp , vista 32 bit ve 64 bit serisi sürücüleri destekler. Vistanın bazı driverları Win7de calisiyor..

Masaüstü Bilgisayarlar için

ftp://ftp.k-systems.ru/TechSupport/Drivers/Desktop/[/CODE]

Notebooklar İçin

[CODE]ftp://ftp.k-systems.ru/TechSupport/Drivers/Notebook/[/CODE]

Herhangi bir Ftp programı ile baglanıp indirebilirsiniz..

İndirme tamamlandıktan sonra zipli olan dosyaları Winrarla "Buraya çıkart" yapacaksınız ardıdan dvdye yazdırın...

[b]Not:Baglantısı Hızlı olan biri bunları rapide yada hotfile atarsa sevirim ... [/b]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...