Jump to content

Kurulumdaki Kullanıcı Sözleşmesini Ayarlamak

Recommended Posts

Zaten Tam Otomatik Olarak Ayarlarsan Kurulumu O Ekranlar Çıkmaz.Direkt Hdd Seçme Ekranı Çıkar.

tam otomatik olarak ayarlamıyorum nlite ile sevmiyorum

acaba bu sözleşme kabulunu kurulumda F8 e basmadan otomatik ayarlı gelmesini sağlayacak bir yol yokmu

Var winnt.sifte [unattended] altında OemSkipEula="Yes" Yapılacak.

teşekkürler fakat cd de winnt diye bir dosya yok nerdeki bu? :)

ben kullanıcı adını kendim manuel olarak girmek istediğim için nlite yi tam otomatik olarak ayarlamıyorum

kullanıcı ve bölge ayarlarına falan dokunmuyorum

onun için bana sadece bu kullanıcı sözleşmesini f8 e basmaya gerek kalmadan yapılmış olarak gelmesini sağlayacak bir reg kaydı veya bir yol gerek.ne kadar gereksiz zaten böyle birşey

edit: o dosya sadece nlite ile kullanıcı ayarı yapınca çıkıyor lütfen başka yol

windows xp de katılımsız kurulum ya da kurulumu otomatikleştirmek ya da özelleştirmek için winnt.sif dosyası kullanılır..nlite katılımsızla ilgili ayarları bu dosyaya yazar..n-lite ile yapma sen kendin elle oluşturup @morning in verdiği kodu yaz yine de..tek yolu bu, o ayar reg kaydı ile yapılmaz.senin benim için önemsiz zatende windows için önemliymiş demek ;)

windows xp de katılımsız kurulum ya da kurulumu otomatikleştirmek ya da özelleştirmek için winnt.sif dosyası kullanılır..nlite katılımsızla ilgili ayarları bu dosyaya yazar..n-lite ile yapma sen kendin elle oluşturup @morning in verdiği kodu yaz yine de..tek yolu bu, o ayar reg kaydı ile yapılmaz.senin benim için önemsiz zatende windows için önemliymiş demek :)

o zaman söyle oluyor demekki ben winnt.sif dosyasını nliteden alıp sadece morning in dedigi bölümü bırakıp kaydedersem

F8 yani kullanıcı sözleşmesi bölümünü es geçecek değilmi ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...