Jump to content

İnternetten Güvenilir Alış-veriş Siteleri

pasa_mahmut

Recommended Posts

Arkadaşlar tüm yorumları okudum.Ben yaklaşık 7 yıldır hepsiburada ile çalışırım 20 milyara yakın mal almışımdır kendime ve dostlarıma ancak hiç bir sorun yaşamadım kendileri gerçekten profesynel gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz havale ve de kredi kartı sağlam bir pc niz olsun yeter.

Arkadaşlar tüm yorumları okudum.Ben yaklaşık 7 yıldır hepsiburada ile çalışırım 20 milyara yakın mal almışımdır kendime ve dostlarıma ancak hiç bir sorun yaşamadım kendileri gerçekten profesynel gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz havale ve de kredi kartı sağlam bir pc niz olsun yeter.

20.000 TL woowwww bayaa bişeler almışsın anlaşılan sağolasın bilgi için ama bir sorum olacak rica etsem cevaplarmısın ?

alacagın bir ürün geçici olarak temin edilememektedir dediği zaman o ürünü yinede almak istersen sipariş verince ne yapıyorlar getittiriyorlar mı yoksa alamıyacazmı ürün geçici olarak temin edilemiyorsa ?

Ürün temin edilemediği zaman 2 seçenek sunuyorlar.

1.Ürünün ücreti kadar hediye çeki hazırlamak

2.Ürün ücretinin hesaba iadesi

Seçim size kalmış

Ayrıca ürün reyonlara girdiği zaman stok alarm listenizde yer alıyorsa size ürünün temin edildiğine dair email atıyorlar

Ürün temin edilemediği zaman 2 seçenek sunuyorlar.

1.Ürünün ücreti kadar hediye çeki hazırlamak

2.Ürün ücretinin hesaba iadesi

Seçim size kalmış

Ayrıca ürün reyonlara girdiği zaman stok alarm listenizde yer alıyorsa size ürünün temin edildiğine dair email atıyorlar

sağol kardeş bilgilendirdiğin için ve benim herkese genel bir sorum daha var alacagım ürün şu iki sitede haricinde diger sitelerde yok ve hatta bu iki sitede daha ucuz

bu siteler ise şunlar :

Please register to see this content.

bu sitler nasıl arkadaşlar güvenilir miayrıca garanti işlemeler ve müşteri hizmetleri nasıl iyimi yani ilgileniyorlarmı ?

Canlı.

http://www.shoppingtv.com/[/CODE]

[color=#FF0000][b]Shopping TV - Türkiye'nin İlk ve Tek Canlı Alışveriş Televizyonu...[/b][/color]

[color=#0000FF][b]Shopping TV - i Uydudan İzlemek İçin:[/b][/color]

[b]Frekans:[/b] [color=#FF0000][b]12130[/b][/color]

[b]Sembol:[/b] [color=#FF0000][b]27500[/b][/color]

[b]FeC:[/b] [color=#FF0000][b]5/6[/b][/color]

[b]Polarizasyon:[/b] [color=#FF0000][b]Dikey (Vertical)[/b][/color]

Canlı.

[color=#FF0000][b]Shopping TV - Türkiye'nin İlk ve Tek Canlı Alışveriş Televizyonu...[/b][/color]

bu verdiğiniz yerde bilgisayar namına bir ürün bulamadım ben

SLM arkadaşlar genel bir sorum olacak sizlere

buradan alış-veriş yapmamı tavsiye eden varmı yoksa nasıl güvenli bir sitemi alcak oldugum ürün sadece bu sitede mevcut çünkü en azından fiyatı uygun olan site diyeyim ben buna digelrinin ya stogunda yok yada stogunda olanda ise pahalı nediyorsunuz sizce alayımmı bu siteden istediğim ürünü

bu verdiğiniz yerde bilgisayar namına bir ürün bulamadım ben

SLM arkadaşlar genel bir sorum olacak sizlere

buradan alış-veriş yapmamı tavsiye eden varmı yoksa nasıl güvenli bir sitemi alcak oldugum ürün sadece bu sitede mevcut çünkü en azından fiyatı uygun olan site diyeyim ben buna digelrinin ya stogunda yok yada stogunda olanda ise pahalı nediyorsunuz sizce alayımmı bu siteden istediğim ürünü

Var Kardeşim İzle

Orası Canlı Ürün Satış Yaptığı için HerŞeyin Bir Zamanı ve Saati Var Yani Senin Anlıyacağın Teknoloji Saati-de Gece 22:00 de Elektironik Eşya Satışı Başlıyor İzle Fiyatları Görünce Sende Şaşırcaksın. Hımm. Son Birşey Daha İğneden İpliğe Herşey Satılmaktadır.Kolaygelsin.Kardeşim...

7 Gün - 24 SaaT Canlı - Live.

[color=#0000FF][b]Shopping TV - i Uydudan İzlemek İçin:[/b][/color]

[b]Frekans:[/b] [color=#FF0000][b]12130[/b][/color]

[b]Sembol:[/b] [color=#FF0000][b]27500[/b][/color]

[b]FeC:[/b] [color=#FF0000][b]5/6[/b][/color]

[b]Polarizasyon:[/b] [color=#FF0000][b]Dikey (Vertical)[/b][/color]

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar geçende bir site keşfettim ürün fiyatları gerçekten çok çok iyi
ayrıca bütün laptop ve netbooklarda çanta hediye ediyorlar site reklamlarında gördüm

Laptop, bilgisayar ve ayrıca server alacak arkadaşların bir bakmalarını tavsiye ederim
site adresi

www.teknolojipazar.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...