Jump to content

İnternetten Güvenilir Alış-veriş Siteleri

pasa_mahmut

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar ben birtane LCD monitör alacam ama İnternet magzalarında daha ucuz ancak ne kadar güvenilir bilmiyorum o yüzden aranızda daha önceden ben şu siteden alış veriş yaptım memnunum diyenleri bekliyorum güvenebilirsiniz diyebileceginiz siteleri bekliyorum

Bu iki site nasıl örnegin hiç alış veriş yapanlar oldumu mesala

http://www.hizlial.com/

ve

http://www.eksenbilgisayar.com/default.asp

bir iki kişiden buranın linkini verdiğini gördüm tek bildiğim yerler buraları Türkiyede olan başka site mevcutmu arkadaşlar ilginerseniz sevinirim lütfen daha önce tecrübe edinmiş olanlar özellikle sizlerden cevap bekliyorum

ilgilenenler için şimdiden teşekkürler SAYGILARIMLA

Ekseni bilmiyorum ama hizlialdan aliş veriş yaptim. Iyi bir site. Özellikle musteri hizmtleri çok iyi. Bu aralar birde %18 kdv indirimi artı 10 taksit var bazı kartlara. Ben bu sayede dizüstünü piyasanın 300 lira altında aldım ordan. Tavsiye ederim.

arkadaşım hızlı aldan kesinlikle alma.Çok sahtekarlar.Hiç tavsiye etmem.Bir çok kişi hızlı aldan şikayetçi.Zaten sonuçda gold la birlikte çalışıyorlar tavsiye etmem.

Mavibilgisayar hepsiburada vatancomputer bunlar tercih edilebilir.Birde gigatek var.

hepiniz için yardımlarınız için teşekkürler

Ekseni bilmiyorum ama hizlialdan aliş veriş yaptim. Iyi bir site. Özellikle musteri hizmtleri çok iyi. Bu aralar birde %18 kdv indirimi artı 10 taksit var bazı kartlara. Ben bu sayede dizüstünü piyasanın 300 lira altında aldım ordan. Tavsiye ederim.

sağol kardeş aşşagıda alıntı yaptıgım arkadaş sahtekarlar diyor sende bir problem yaşandımı sorunsuzcamı aldın ürün kargo ile ücretsizmi geldi 100 ytl üstü ücretsiz kargo diyor sitede

arkadaşım hızlı aldan kesinlikle alma.Çok sahtekarlar.Hiç tavsiye etmem.Bir çok kişi hızlı aldan şikayetçi.Zaten sonuçda gold la birlikte çalışıyorlar tavsiye etmem.

Mavibilgisayar hepsiburada vatancomputer bunlar tercih edilebilir.Birde gigatek var.

kardeş ne gibi sahtekarlıklarını gördün mesela sanamı oldu sahtekarlıkları yoksa sitelerden okuduklarınımı sölüyorsa öyle ise kaynak verirmisin üstelik orada %18 indirimde var şuan

NoT : Arakdaşlar buralardan nasıl alış-veriş yapılıyor illaki Kredi Kartı ilemi Yoksa Hesaba Para yatırma gibi bir secenegimiz varmı

kardeş ben birkaç siteden alış veriş yaptım ama içlerinde en iyisi hepsiburada.com alışveriş sıklığına göre kişiye özel indirimler ve kampanyalarda yapıyorlar. tüm banka kredi kartlarına taksit imkanıda var. eğer havale ile alırsa ekstıradan %5 havale indirimide yapıyorlar. özellikle indirimli ürünlerini takip edersen çok daha kazançlı çıkarsın. buradan alışveriş yaparken kesinlikle tereddütte kalma derim ben...

Arkadaslar güsel bri konu paylasımı olmus fakat cogunluk bilgisayar malzemesi için siteler verilmis sade hepsiburada.com var bunun dısında ben klarnet alacam bunların dısında güvenecegimiz bir kac site daha paylasırsanız güsel olur

saygılarımlaa..

Arkadaslar güsel bri konu paylasımı olmus fakat cogunluk bilgisayar malzemesi için siteler verilmis sade hepsiburada.com var bunun dısında ben klarnet alacam bunların dısında güvenecegimiz bir kac site daha paylasırsanız güsel olur

saygılarımlaa..

kardeş istersen hepsiburada.com a bak orada çok bol çeşit mevcut..aradığın hemen hemen herşeyi orada bulabilirsin..

www.hizlial.com'dan alışveriş yapıyorum. Üyeliğim devam ediyor. Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Alışverişlerimde posta havalesi seçeneğini kullanıyorum. Siparişim ertesi gün genelde akşam saatlerinde elimde oluyor.

Adamların hiç bir yamuğunu görmediğim için tavsiye ederim. :)

Onu bunu bilmem ama ereyon.com.tr sitesinden sakın ola alışveriş yapmayın ben bir kere öyle bir hata yaptım sizinde başınız yansın istemem.İnanmayana özelden herşeyi ispatlayabilirim.

Ereyon dan bir defa alışveriş yaptım problem yaşamadım. Acaba nasıl bir sorun yaşadınınız.

Aldıgım üründe kusur çıktı ve garanti işlemlerine girdim.Garanti firması 3üncü gönderişimde iflas etmiş.buna bir anlam veremedim.Düşünün yani 3 defa göndermişim.Adamlar ilgisiz yani.İkinci gönderişimde ereyonun kendisine mail attım ama maile cevap gelmedi müşteri hizmetlerinden.Bunun cevabını tüketici haklarına nasıl verirler bilmiyorum artık.Dilekçemi yazdım ve gerekli bütün işlemleri yapacağım ...

www.hizlial.com'dan alışveriş yapıyorum. Üyeliğim devam ediyor. Bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Alışverişlerimde posta havalesi seçeneğini kullanıyorum. Siparişim ertesi gün genelde akşam saatlerinde elimde oluyor.

Adamların hiç bir yamuğunu görmediğim için tavsiye ederim. ;)

sağol kardeş bende a hepsiburda yada hızlıal dan alış-verişi yapacagım

bi arkadaşa az önce bana internetten alış-veriş yapma sıfır ürün verecekleri ne malum dedi 1 aylık kullanılmış bi ürünü sıfır diye kandırsalar haberin olmaz dedi midemi bulandırdı sizce böyle birşeyi yaparlarmı

NoT : Arakdaşlar buralardan nasıl alış-veriş yapılıyor illaki Kredi Kartı ilemi Yoksa Hesaba Para yatırma gibi bir secenegimiz varmı sanırım var

mesela kredi kartı ile alış veriş yapılıyorsa nasıl yapacagım adım adım anlatacak birisi varmı

yada hesaba para yatırma yolu ile yaparsak nasıl yapacagız adım adım anlatacak birisi varmı

daha ilk defa internetten alış veriş yapacagım mazur görün

gitti gidiyordan yap üç gün ürünü deniyorsun sonra ücreti veriyorsun sorun çıkarsa vermezsin:D

hepsiburada, hizlial ve ereyon'u kullanıyorum. Hiçbiriyle sorun yaşamadım şimdiye kadar.

sağolasın kardeş bende ilk olarak %18 KDV kadar indirim oldugu için Hızlıal.com u düşünüyorum sonra Hepsiburda yı düşünüyorum bu iki site arasında kararsız kaldım

komple bilgisayarımı hizlial dan topladım. ürünler sorunsuzca elime geçti evet kargo ücretide ödemiyorsun. ayrıca bonus karta peşin fiyatına 10 taksit ve %18 kdv indirimi ile. şu an kullandığım bilgisayar parçaları hizlialdan alınmıştır. müşteri hizmetleride çok iyi

peki bu sitelerin içinde kapıda ödeme imkanı sunan varmı.bir defa hepsiburada.com'a bir sipariş vermiştim ödemeyi havale ile yapacaktım fakat banka havale ücreti olarak 25 ytl talep etti benden.bu yüzden kapıda ödeme yapabileceğimiz siteler varsa buraya yazarsanız çok iyi olur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...