Jump to content

Logmein

muzo696

Recommended Posts

Ben yaklaşık 6 aydan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. işten eve bağlanıyom süper.pc 24 saat film indiriyo. Korkma şu an dünya üzerinde 50 milyona yakın kullanııcısı var. ;)

Ben yaklaşık 6 aydan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım. işten eve bağlanıyom süper.pc 24 saat film indiriyo. Korkma şu an dünya üzerinde 50 milyona yakın kullanııcısı var. ;)

Peki karşı pc den kendi pc mize download yapmak mümkünmü?

• 11 ay sonra...

Programı uzun süre kullanıyorum ancak şimdi bir noktada çok takıldım ,günlerdir bulamadım çözümü.

Şİmdi ben normalde bağlandığımız makinede çıkan popup bilgi penceresini kaldırmak istiyorum.

Bağlandığım bilgisayarda otomatik çıkan bu bilgi penceresinin çıkmamasını nasıl sağlarız?.Şimdi neden böyle bir şey istiyorsun diyen arkadaşlar olabilir ,diyebilceğim sadece yakınım ile alakalı bir durum,programın çalışmasını görmesini istemiyorum.

Acaba bu bağlanıldığı zaman ortaya çıkan popup pencereyi nasıl iptal edebiliriz? günlerdir kafa yordum internette ama bulamadım.Yardımcı olabilcek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

bilmiyorum o bilgi yazısı nasıl geçer ama ekran mavi oluyor sen onu düzeltebildinmi peki

vallahi ne yaptıysam düzeltemedim,kaldıramadım o mavi yazıyı :)

Hem pc içindeki ayarlardan hemde netteki hesap ayarlarından bunu kaldırmadım.Eminimki regedit ayarlarından bunu engelleyebiliriz ama nasıl olur onu hiç çözemedim.

Son bir umut tnctr deki arkadaşlardan yana ümitliyim artık zira uzunca bir zamandır çözemedim şu olayı..Üstad yazılımcılardan yardım bekliyorum..

logmein.dll dosyasından ayarlamanız gerekiyor dialog 117. satırı silin uyarı penceresi çıkmaz....

hocam bu dosyayı normal notepad ile açınca çok karışık çıkıyor,acaba neyle açıp dediğiniz gibi yapmam lazım,beni yönlendirebilirmisiniz acaba?

benim sistem 64 bit,onun logmein.dll dosyasını paylaşıyorum,aynı şekilde 32 bit olanınıda vereyim bir yanlışlık olmasın ek olarak.

64 bit dll dosyası

32 bit dll dosyası

Please register to see this content.

• 10 ay sonra...

hocam bu dosyayı normal notepad ile açınca çok karışık çıkıyor,acaba neyle açıp dediğiniz gibi yapmam lazım,beni yönlendirebilirmisiniz acaba?

benim sistem 64 bit,onun logmein.dll dosyasını paylaşıyorum,aynı şekilde 32 bit olanınıda vereyim bir yanlışlık olmasın ek olarak.

64 bit dll dosyası

32 bit dll dosyası

Please register to see this content.

dosyalar silinmiş tekrardan koyabilirmisiniz uyarı penceresini iptal etmek istiyorum

logmein.dll dosyasından ayarlamanız gerekiyor dialog 117. satırı silin uyarı penceresi çıkmaz....

hangi rogram işimizi görür...

DLL Editors:

dependency walker_x86

EXE Resource EXESC630

PE.Explorer

ProcessExplorerNt

resource editor

logmein uyarı penceresi ve başlangıçta çalışmasını önlemek için aşağıdaki dosyaları indirin anlatım içindedir hadi kolay gele...

güvenirliğine gelince ben 4 senedir logmein kullanıyorum ve hiç bir soru işareti aklınıza gelmesin logmein hakkında..

www.rapidshare.com/files/272537532/logmein_duezenleme.rar

logmein uyarı penceresi ve başlangıçta çalışmasını önlemek için aşağıdaki dosyaları indirin anlatım içindedir hadi kolay gele...

güvenirliğine gelince ben 4 senedir logmein kullanıyorum ve hiç bir soru işareti aklınıza gelmesin logmein hakkında..

www.rapidshare.com/files/272537532/logmein_duezenleme.rar

deneyip sonuçları yazıcam saolasın..ve denedim mükemmel oldu..emeğine sağlık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...