Jump to content

Driver Yükleme Sırasındaki Ekran Sorunu?

Share

Recommended Posts

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar Bende DriverPacks Base 8.12.5 Sürümü var Driveri yükledim Resmide attım ama resim görünmedi acana neden Metod 2 yi seçtim ondan mı acaba ayrıva driveri yükledim O BDBD.BM_ dosyasını İ386 içinde göremedim

Edited by yusuf_3336

• 2 hafta sonra ...

ARKDAŞLAR BENİMDE BÖYLE BİR SORUNUM VAR MAVİ EKRAN KUR YERİ BİTTİKTEN SONRA HEMEN ÇIKIYOR VE BİŞEY YÜKLEMYİOR

ACABA EKLENTİ YAPACAĞIMIZ ZAMAN NLİTENİN SONUNA KOYMAK LAZIM ALTA MI KOYMAK LAZIM

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

• 3 hafta sonra ...
Hayır dostum morning'in verdiği addonu indir önce.Addon'un içindeki bmp tabi sıkıstırılmıs yani bm_ olarak görünen bmp'yi kendi istediğinle 7zip kullanarak değiştir ve RVM ile ekle.Yapamazsan yaz daha ayrıntılı anlatalım.

ARKADAŞİM KUSURA BAKMA BEN BUNU YAPAMADIM .... 7ZİPLE NASIL DEĞİŞTİRİLİR.... BANA RESİMLI ANLATIRSAN SEVİNİRİM...YARDIMINI BEKLIYORUM

İyi de bu sorun değil istek :)
http://www.mediafire.com/?gznvygnitjz[/CODE]

buradaki addonu indirip ekleyeceksin.

BDBD.BM_ resmi yerine kendi BMP'ni makecabla sıkıştırıp atabilirsin.

arkadaşim dediklerini aynen yaptım ama sorun çikti...... windows bdbd.bmp kopyalamıyor diyor.kendi resmimi ekledim bmp olarak...cabladım addon halınde.rvm ile gönderdim. windows bdbdm.bmp koplayamıyor diyor....yardim ederseniz sevinirim...diğer addonda sorun çikmıyor.....nerde hata yapıyorum bilmiyorum.....saygılar...

• 5 hafta sonra ...
  • 9 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 2 years yıl...
  • 1 ay sonra...

Hayır dostum morning'in verdiği addonu indir önce.Addon'un içindeki bmp tabi sıkıstırılmıs yani bm_ olarak görünen bmp'yi kendi istediğinle 7zip kullanarak değiştir ve RVM ile ekle.Yapamazsan yaz daha ayrıntılı anlatalım.

COK UGRAŞTIM OLMADI  YARDIM EDEBİLİRMISIN 

Resmi C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\ bu dizine at.

Başlat>Çalıştır>cmd

Çıkan Yere makecab BDBD.bmp BDBD.bm_ yap dosya sıkıştırıldı sonra yine aynı klasörde BDBD.bm_ dosyasını bulursun...

denedigin yaptım addon dosyasın icine attım ama ntli ile desteklemeyen dosya dıyor

İyi de bu sorun değil istek :biggrin:

http://www.mediafire.com/?gznvygnitjz
buradaki addonu indirip ekleyeceksin.

BDBD.BM_ resmi yerine kendi BMP'ni makecabla sıkıştırıp atabilirsin.

denedigin yaptım addon dosyasın icine attım ama ntli ile desteklemeyen dosya dıyor makecab yaptım winrar arvişledim olmadı