Jump to content

Ssd Aldim Ne Kurayim?

Share

Recommended Posts

s.a admin ve  arkadaşlar konu yanlış yerdeyse özür dilerim   

Samsung 860 QVO 1TB 550MB-520MB/s Sata 3 2.5" SSD (MZ-76Q1T0BW)   https://www.hepsiburada.com/samsung-860-qvo-1tb-550mb-520mb-s-sata-3-2-5-ssd-mz-76q1t0bw-p-HBV00000HZUM8

yeni ssd aldım  10.07 2020 tarihinde cuma günü geldi ben windows  7 kullanmayı seviyorum dosya arama özelliği güzel  her ne ararsam başlattan hemen buluyor windows 10 da güzel ama dosya araması iyi değil masa üstü kısayol klasör olarak aratınca buluyor başlattan iyi degil  sizce win10 win7 kurayım  sdd yi hor kullanmak istemiyorum devamlı format atmıyacam 1 kere  kuracağım  şuan kutusunda bekliyor sdd  iyi günler kolay gelsin.

isnetus, 22 dakika önce yazdı:

Windows 8.1 Embedded industry Pro'dan başkası yalan...hızlı, çevik, güncel, az kaynak tüketen, sorunsuz...Win10'dan her yönden üstün. Ancak üçüncü parti başlat menüsü kurmayı ve etkin köşeleri kaldırmayı unutmayınız. 

Emre028 yeni çıkarmıştı, ne olduysa kaybolmuş ortadan...

virüs çıktığı için silindi yeni yapacak olmazda biraz daha beklerim onu kurarim ama gönlüm win7 den yana

AdnanGumus, 13.07.2020 - 17:07 yazdı:

virüs çıktığı için silindi yeni yapacak olmazda biraz daha beklerim onu kurarim ama gönlüm win7 den yana

300 küsür kişi indirmiş 1-2 kişi virüslü dedi diye kaldırttım kendi istediğimle forumdan zamanım olmadığından ilgilenemeyeceğimi belirterek algı yaratmayı bırakın.. 3 gün önce gelmedim buraya ben müsait zaman bulduğumda konuyu en baştan yayınlayacağım.. iyi forumlar..