Jump to content

Ati Mobility™ Radeon® Hd 3470 Xp Driver Arıyorum

heysen

Recommended Posts

Dostum ayni sorun 3400 Hd serisinde var cozmek icin Ati Rodeon 3400 series sürücüsünü indirip zorla yuklemen lazim zorlamayi nasil yacagini bilmiyorsan.

Oncelikl

Please register to see this content.
bunu indir. calistirmayi denediginde sisteminizde ati ekran karti yok diyecek ve kapanacak sonrasinda

Bilgisayarim / Sag Tuş / Yönet / (Sol Ortada) Aygıt Yöneticisi / (ortada) Ekran Bagdastırılari altindaki Standart goruntu bagdastiricilarina cift tikla üstten sürücü / Sürücüyü güncelleştir / Hayır bu kez degil / Listeden yada belirli bir konumdan yükle / Arama yüklenecek sürücüyü ben sececegim / Disketi var dedikten sonra indirdiginiz ama yükleyemediginiz dosyanin cikardigi sürücüleri yükleyecez. bunun konumuda eger degisiklik yapmadiysaniz C sürücüsünün icinde Ati klasorunun icindedir. tam adresi bilmiyorum ama Driver klasoru mevcut Driver klasorunun icindeki inf dosyasini secip tamam dedikten sonra cikan listeden Ati Rodeon 3400 Series Surucusunu secip tamam derseniz sürücü sorunsuz olarak kurulacaktir.

https://a248.e.akamai.net/f/674/9206/0/www2.ati.com/gamesite/8-12_xp32_dd_ccc_wdm_enu_72271.exe[/CODE]

bak kardeşim bu linki herhangi bir download programına at.Yüklersin.Ben indirebiliyorumda sen nasıl indiremedin anlamadım:S

linki internet explorer a at yine indirirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...