Jump to content

Vista Crack

hyagiz

Recommended Posts

asLında arama yapsan birçok başLığa çok rahat ulaşabilirsin.Aşağıdaki linkleri indir işine yarayanı kullanırsın.

Toprak44'ün paylaşmış olduğu crack,sağ tuş ile tıklayıp yönetici olarak çalıştır demen yeterli.

http://rapidshare.com/files/123513250/UncleBill.exe[/CODE]

Adnan1'in paylaşmış olduğu crack ;

[CODE]http://rapidshare.com/files/168642677/Setup__www.sakgunduz.blogspot.com_.exe[/CODE]

neden site içi arma yapmıyorsunuz ki..Sanırım yakında şu programı pc me kurarmısın diyede istek gelecek .....

Site içi arama yap deyip başka bir siteden aldığın linkleri düzenleme ihtiyacı biLe hissetmeden buraya yapıştırmak nasıl bir mantık :D

Gören gördü {REİS} Kıvırmaya çalışma :D

Kıvırmaya...!? yaşım 50 bu yaştan sonra kıvırmak bize yakışmaz..Herneyse elimde ling vardı dikkat etmeden yapıştırdım..Sonradan gördüm düzelttim ..Amacımız üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi...Yinede üslubuna dikkat edersen sevinirim..

O zaman attığın "Anlamadım ne dediğini..." postu ne demek oluyor söylermisin :D Neyse hata yapınca kabullenmek gerekir hiçbişey olmamış gibi davranıp karşıdakini "aa ne hakkında konusuyorsun anlamadım zaten ortada kanıtta yok" yerine koymak 50 yaşında bir abimize yakışmıyor.

Kıvırmaya...!? yaşım 50 bu yaştan sonra kıvırmak bize yakışmaz..Herneyse elimde ling vardı dikkat etmeden yapıştırdım..Sonradan gördüm düzelttim ..Amacımız üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi...Yinede üslubuna dikkat edersen sevinirim..

reis crack denedim siyah ekranda kalıyor yine

• 2 hafta sonra ...
Eğer vista SP1 ise çalışmayabilir. Aşağıda SP1 için crack linki var.

Please register to see this content.

Ultimate sp1 32bit sistemde denenmiştir.. Windows etkinleştirildi..etkinwn4.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...