Jump to content

Windows 7 Hakkındaki Herşey Bu Başlıkta

Bultar
 Share

Recommended Posts

Win7 Temmuz'un ikinci yarısında RTM (Release To Manufacturing) oluyormuş. Kutulanıp mağazalarda gönderilmesi 22 Ekim'i bulacakmış. elçiye zeval olmazmış.. :hug: temmuzda özellikle 2. yarısında çıkacak sürümlere dikkat. :p

bkz:

http://twitter.com/daronyondem/statuses/2032755245[/CODE]

haber içerden :)

• Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Benimde ufak bir sorunum var. Ben uzun zamandır eset smart security kullanıyorum. Windows 7'ye geçtikten sonrada Eset v4 kurdum sorunsuz çalışıyor. Ama bazen internete girmemi engelliyor. İnternet var herşey normal ama sayfa görüntülenemiyor uyarısı alıyorum. Eseti kapattığımda yada pc yi yeniden başlattığımda sorun düzeliyor. Ne yapmalıyım ?

slm mıllet bır cogunuz wın 7 yı kullanıyorsunuz..gözünüze carpan hataları warmı ?

suan pc de 7201 yuklu dıger wın 7 surumlerınde de karsı karsı ya kaldıgım tek sorunum

OYUN larda donup pc kasması sonuc power tusu ve reset.

xp & vısda da karsılasdıgım bır sorun degıldı,ama wındows 7 de bu sorunu yaşıyorum.

bır bılgısı ve ya basına gelen warmı ?

teşekkurler :p

Ben Win7 7127 diydi harhale notebookta kullanıyorum hiçbir sorun yok gibi. Sisteminizin oyunlarda reset atması donanımızında kaynaklanmadığını nerden biliyorsunuz? Reset olaylarının %90 donanımsal kaynaklıdır.

Saygılarımla Neffeno

Bilgisayarın 4-5 yerinden baktığım bilgiler sadece dxdiag'ın altında var.Allah razı olsun bu çok işime yarayacak.

İşine yaramasına sevindim kardeşim. Allah hepimizden razı olsun.

yaa ben neden windows 7 paylaşım başlığına erişemiyorum....

bi yardım edin bana arkadaşlar...

adminlere sesleniyorum yardım edin...

www.tnctr.com/index.php?showtopic=94528[/CODE]

Neden ulaşamıyorsun? burdan gir sende.

• 2 hafta sonra ...

Otomatik kurulan windows 7 yapabilir misiniz? Programların seçilme seçeneği gelecek en sonda(WPI) aktivasyonunu kendi yapacak türkçe olarak kurulacak ve kurulum sırasında herhangi bir şey istemeyecek pencere açılmayacak.Şimdiden teşekkürler...

Kurarken yükselti seçiyorum ardından uyumluluk raporu diye birşey çıkıyor.Cd yi çıkarın yeniden başlatın cdyi tekrar takın yazıyordu.Aynen uyguladım yazılanları ama uyumluluk raporundan ileriye gitmiyor.Çözümü var mı?

Microsoftun sitesinden key alarak 32 bit rc sürüm indiriyorum suan birde c-ronaldo arkadasın paylaştığı 7264 tr sürümünü indiriyorum dil farkının yanısıra microsoftun sitesinden indirdiğim dosya 7100.0.090421-1700 seklinde bir adı var yani microsoft halen 7100 sürümünü indirtiyor yoksa budamı 7264.?

Microsoftun sitesinden key alarak 32 bit rc sürüm indiriyorum suan birde c-ronaldo arkadasın paylaştığı 7264 tr sürümünü indiriyorum dil farkının yanısıra microsoftun sitesinden indirdiğim dosya 7100.0.090421-1700 seklinde bir adı var yani microsoft halen 7100 sürümünü indirtiyor yoksa budamı 7264.?

evet bende bunu merak ediyorum microsoftun kendi sitesinde sadece dil seçeneği ve 32 yada 64 bit var. oysa forumda 7229- 7264 yada farklı yapılar var. bu yapıların farkı ne acaba.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...