Jump to content

@tnctr.com uzantılı mail adresinizi hemen alın!

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Administrator

Windows Live uses technology that is not supported by your browser.

If you are using Microsoft Internet Explorer, please install the latest version. Go to the Internet Explorer web site.

OK

Error code:250

böle hata mesajı veriyor...

Browserin live teknolojisini desteklemiyormuş. Update etmelisin. Veya firefox kullan.

abi bende birshey dekkeldi hani istediğin adres gibi msn alma wardıya aşağıdaki kodda yildirim yasan yere ne yazarsanız live.com da öle çıkıo ama msn de oturum açınca doğrulama istio yane bu kolay yol sadece

il başta; adresine gircezzz

java script: var p = 'yildirim.'; var ds = new Array('com','net'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options = new Option(p + ds, p + ds)} alert('domains added');

burada ben domain atadım heralde :):):):)

Please register to see this content.

Edited by wildwachsend

• Administrator
abi bende birshey dekkeldi hani istediğin adres gibi msn alma wardıya aşağıdaki kodda yildirim yasan yere ne yazarsanız live.com da öle çıkıo ama msn de oturum açınca doğrulama istio yane bu kolay yol sadece

il başta; adresine gircezzz

java script: var p = 'yildirim.'; var ds = new Array('com','net'); for (var i = 0; i < ds.length; i ++){document.getElementById('idomain').options = new Option(p + ds, p + ds)} alert('domains added');

burada ben domain atadım heralde :):):):)

yildirim.com domainden mail alamayacağin için doğrulama da yapamazsın. tnctr.com un domainleri o şekilde ayarlandığı için hotmail gibi kullanabiliyorsun.

• 4 hafta sonra ...

teşekkürler mail adresimi aldım :D

ilk hesabı etkinleştirirken Accept tusuna basmadan adres çubuğununu sonuna

&_lang=tr[/CODE]

yazıp enterlayın, karşınıza Türkçe ekran gelecek Kabul ediyoruma basarak direk Türkçe mailinize kavuşursunuz :D

Edited by Meth

• 2 hafta sonra ...
Niye Yok Mu Sizin Kendi Sitenizde Bunu Yapabilcek Bir Babayiğit

Her site forummu? güzel kardeşim :( şirket adına bir sitedir ve belirli bir posta alanı almışlardır herkesinki 10 mb dır bu olayı yapmayı bulurlarsa herkese 2gb alan ve kişi saysı olmadan mail adresi verebilecektir belkide. Güzel bi olay aslında ama işte anlamadım bende nasıl yapacağımı dns falan filan yazıyor.

Edited by ozankardes

• Administrator
Her site forummu? güzel kardeşim :( şirket adına bir sitedir ve belirli bir posta alanı almışlardır herkesinki 10 mb dır bu olayı yapmayı bulurlarsa herkese 2gb alan ve kişi saysı olmadan mail adresi verebilecektir belkide. Güzel bi olay aslında ama işte anlamadım bende nasıl yapacağımı dns falan filan yazıyor.

Sitenizin admin panelinden MX ayarlarını hotmailin size vereceği adres olarak ayarlamalısınız. Host yetkilisine söylerseniz sizin için yaparlar.

• 2 hafta sonra ...

bende kendi sitem adına mail adresi almak istiyorum bu şekilde ,anlatımını gormustum bi forumda site adı vermek yasakdır belki o yüzden nerden oldugunu yazmayım bu mail alayını nasıl yapıldıgı konusunda yardımcı olursanız sevinirim

bende kendi sitem adına mail adresi almak istiyorum bu şekilde ,anlatımını gormustum bi forumda site adı vermek yasakdır belki o yüzden nerden oldugunu yazmayım bu mail alayını nasıl yapıldıgı konusunda yardımcı olursanız sevinirim

sitenin kontrol panelinden e-mail ayarlarını yaptıgın sayfaya gir orada MX ayarları die bölum olması lazım oraya hotmailin sana verdiği rakamları yaz sonrada live deki sayfandan yenileye tıkla ve bekle

bu kadar...

Bende Bu Servisi Kendi Sitem İçin Kulklanmak İstiyorum Nasıl Mümkün Olabilir...

yazmıştım bi usteki post ta bidee senin için yazım dedim...

sitenin kontrol panelinden e-mail ayarlarını yaptıgın sayfaya gir orada MX ayarları die bölum olması lazım oraya hotmailin sana verdiği rakamları yaz sonrada live deki sayfandan yenileye tıkla ve bekle

bu kadar...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...