Jump to content

Nod32 Internet Security 13 Aktif Key Bulamıyorum

neskali
 Share

Recommended Posts

Herkese iyi haftasonları arkadaşlar ;

3 saat aramama rağmen  3 aylık ve üstü Nod32  internet security 13 çalışan bi key bulamadım yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşşekürler.

Not:Program isteğe açmam gerekiyormuydu konuyu tam emin olamadım o sebeple buraya açtım anlayışınız için teşşekürler.

Önce sistemde kurulu olanı kaldıracağız, programı kaldırma esnasında daha sonra geri döneceğim işaretleyip devam edelim işlemin tamamlanmasını bekleyip pc,ye restart atacağız. Altta olan linkte sisteminize uygun olanı indirin ve kurulum sırasında istediğiniz versiyonu kurun. Kurulum tamamlanınca otomatik lisans almazsa, lisans bölümünü açın kısa sürede lisans alıp devam edecek, ben sorun yaşamadım tavsiye ederim. 

• Like 1

awengers44, Bir saat önce yazdı:

Önce sistemde kurulu olanı kaldıracağız, programı kaldırma esnasında daha sonra geri döneceğim işaretleyip devam edelim işlemin tamamlanmasını bekleyip pc,ye restart atacağız. Altta olan linkte sisteminize uygun olanı indirin ve kurulum sırasında istediğiniz versiyonu kurun. Kurulum tamamlanınca otomatik lisans almazsa, lisans bölümünü açın kısa sürede lisans alıp devam edecek, ben sorun yaşamadım tavsiye ederim. 

İlgin için teşşekürler üstad,lakin lisans almadı lisans yerinide açtım öyle bekliyorum :)

neskali, 12 dakika önce yazdı:

İlgin için teşşekürler üstad,lakin lisans almadı lisans yerinide açtım öyle bekliyorum :)

Rica ederim hocam. Üzgünüm iş yerinde tnod kurulu olunca otomatik alıp devam etti sanırım :( 

Tnod 1.6.4 ve 1.7.0 beta veriyonunu evde test ettim şimdi keyler başarısız oluyor.

Daha evvel arşive eklemiştim, versiyon güncellemesi yapmayın.

ESET NOD32 Antivirus 8.0.319.1 Final TR
https://yadi.sk/d/EXOLkPG-rtKzAw
--------------------------------
ESET Endpoint Security 5.0.2272.7
https://yadi.sk/d/Ksl2DeqMwlMbTg

• Like 1

neskali, 12 dakika önce yazdı:

Hepinize teşşekürler endpoint de denedim onunda keyini bulamadı tnod ve ben :)   komple siliyorum defender kullanıcam :D

bende sınırsız var hocam tnoud a gerek kalmıyor :D defender kullandım ben sonunda kaspersky kurdum 

Please register to see this content.

Edited by lord_figo18